• bir rte beyanı.

her kuşu dürttük bir leylek kaldı.
  • oraya gidenlerin hakeme, rakip takım oyuncusuna ve hatta kendi takım oyuncusuna sövmeye gittiğini bilmeyip, biliyorsa da verdiği parayı boşverip "aman, vakit gelmiş, gidip namazımı kılayım" dediğini, namaz kılarken de tövbe edeceğini zannedenlerin beyanıdır.
  • işte ligimizi şahlandıracak, avrupa kupalarında istikrarlı başarıya ulaştıracak fikir. ve bakıyoruz ki bu harika fikir de cumbabamız reisimiz recep tayyip erdoğan beyfendiden gelmiş bulunmakta.
  • cami,cemevi,sinagog ,kilise,pagoda ve mandir yapılacaksa olur yani bence.
  • dini açıdan bakacak olsam bile eksikliğin cami ve ibadetten önce iman ve itikat konularında olduğunu düşünüyorum.
  • kaliteli sporcu yetiştiremeyince işimiz duaya, namaza kalıyor tabii. doğru bir tespit.
  • ya muhtarları toplayıp orda da söylersin bunu. niye spor programına çıkmak zorunda kaldın ki?
  • ''allah'ım inşallah üst olur.''
  • 1996 yılından beri, ülkenin bir çok yerinde, bir çok kademeden maça gidiyorum. gün geliyor cumartesi türk telekom arena'da galatasaray'ı, pazar günü paşabahçe'de kanlıcaspor'u seyrediyorum. stadlarda çok eksik var. giriş-çıkışlar eksik, ulaşım imkanları eksik, ısınma sistemleri eksik, tuvalet imkanları, yeme/içme imkanları, otoparklar eksik. özellikle alt kademelerde çok ciddi güvenlik eksikliği var. bal'da dayak yiyen futbolcular, dayaktan korktuğu için deplasmana gelemeyen takımlar gördüm. daha o kadar çok eksik var ki saymakla bitmez.

güzel ve verimli bir spor için bu saydıklarımın hepsi gerekli. stadlarda konfor gerekli, yeme/içme imkanları gerekli ,güvenlik gerekli, kaliteli seyirci gerekli. gerekli olmayan tek şey; ibadethane.
hesabın var mı? giriş yap