• bildiğim kadarıyla joey de maio insanı gayet de bol telli, sapına kadar piccolo bir bas ile çalmıştır bu şarkıyı.
  • flight of the bumble bee yi klasik - orjinal haliyle bile yorulurken manowar la acaip bir şey olmuş hani dinlemeyenler için bir tanım yapamadım da.
    öyle hızlı öyle seri öyle sert akıyor ki ne alaka diyeceksiniz ancak 35 dakikalık yolu arka arkaya dinleyerek nasıl yürümüşsem 12 dakikada aldım.bacaklarım ise hala ağrıyor. ha bir daha yolda yürürken dinler miyim bilemiyorum? hayır o değil sevişirken dinlenilmez, araba kullanırken dinlenilmez nerede dinleyeceğim hiç bilemedim .
  • bu sarkiyi bir de sting den dinlemenizi tavsiye ederim sanirim fransa da bir konserde tek basina bass gitarla calmis olup izleyenlere ''hasske olm adam bozdu gitari'' dedirtmistir
  • manowar ın kings of metal albümünde yer alan enstrümantal oha.
    parça başlarken küçücük bir sinek vızıltısı duymanız mümkündür.
  • manowar'ın insana oha dedirten bass solosu...
  • bunu william's tale ile ard arda dinleyince beyin yavşamış bas gitar teline dönüyor.
  • msn'de şöyle bir diyalog yaşatmıştır bana... (+ ben)
    - abi o dinlediğin ne?
    + sting of the bumble bee, manowar'ın işte.
    - flight olanıyla alakası var mı?
    + hı hı var.
    - nası bişi peki?
    + olm gönderiim nası anlatıyım ben sana şarkıyı, böle bass'tan ibaret enstrümental falan..
    - abi film indiriyorum gönderme şimdi.. merak ettim böle melodisi de aynı mı?
    + hay aynı ulan aynı..
    - bassla nasıl aynı çalmış ki? olmaz abi..
    + olm beni mi tutuyosun ala alaa
    - ya olmaz abi çalınmaz flight of the bumble bee bassla, nası bişi olmuş ki o?
    + ya böle bubılbıbıbılılı dıbılılbıbıblıblbıblıbbı şeklinde
    - aehaeuaehaeuhaeueahuaehuaehaeuaeh alla belanı versin aeuhaeuaehuaehaeuuaeh sırf bunu yaptırmak için uğraşıyodum..
    + sidigidi selamına atlarım senin bundan sonra.. block..
  • ahey (bkz: flight of the bumble bee)'nin manowar wersiyonu... (bkz: kafa gitti kafa)...
  • eğer joey de maio adındaki -ne mutlu ki, 1000 şükür ki- hevi metal kardeşliğine hâlâ tüm kalbiyle inanan gönül dostu abimizin çaldığı şey gerçekten bir bas olsaydı ortada ne sting'in ne de bambılbii'nin görüneceği, dinlemesi keyiflici manowar yorumu.
  • iki buçuk parmak genişliğinde bir klavyeye sahip bassla çalındığından ve teller de epey ince olduğundan oha dedirtemiyor maalesef.lakin delidir, helal olsundur.güzel bir çalışma, gene de bir fender jazz bass tan dinlemek istiyor deli bünye.
hesabın var mı? giriş yap