şükela:  tümü | bugün
 • yengeç, akrep ve balık'tır. ve gerçekten de bir balık olarak diğer iki burca mensup olanlarla aram bir başka iyi oluyor.

  bu burçlar genelde duygusal, tutkulu ve duyarlı olurlar bir de, gereksiz yere hem de.
 • aldıkları su niteliğine istinaden bu üçlünün balık olan mensupları, ne sağa, ne de sola aldırmazlar, su gibi aynen akıntıyla beraber küreksiz akarlar, yengeç mensupları daha muhafazakar olduklarından, suyun sağına sağına yatkın akarlar, akrepler mi? onlar suya bodoslama dalarlar.

  not: güneş burcu balık, ay burcu yengeç, yükselen burcu akrep olan biri. duruma göre hem karada hem suda, hayat bir deniz, yüzmeyi iyi bilmek gerekir. bu kadar su bolluğunda boğulmadıksa, bundan sonrası hade hade hade...
 • özellikle yengeç ve balık olanlarını mülayim olarak nitelendirdiğim bir de sinsi akreplerden oluşan burç grubudur. yalnız şunu da belirtmeden geçemeyeceğim: geçen gün tanıştığım bir hatun kişisi tipik bir koç ya da akrep hadi bilemedin aslan burcu gibi gözükürken balık çıktı. inanmakta zorlanıyorum. kesin yükseleni başkadır diyerek kendi astroloji bilgilerime olan güvenimi devam ettiriyorum. *
 • akrebin su ile ne alakası var amığagoyim diye tepki verdiğim burçlar grubu.
 • kadın olanları fırında ve ızgarada lezzetli olurlar. erkekleri ise tavada tercih edilmesi tavsiye edilir. yanına roka salatasını ihmal etmeyin.
 • dişil olarak adlandırılan burçlardır. duygusallığın tavan yaptığı insanların burçlarıdır. iflah olmaz romantiktirler aynı zamanda.

  bu burçlardan herhangi birine sahip olmaktan daha iyisi de vardır.
  burcu akrep, yükseleni yengeç, ay burcu da balık olmak. (benim gibi) hep bir melankoli, aşırı duygusallık belirttiğimiz gibi, hassaslık zirvede. ay burcu balık, akrepin keskin yönlerini törpüleyecektir. astroloji konusunda ustalaşmış bir tanıdığa göre bu birleşim kadınlar için nimet erkekler içinse felaketmiş. su grubu burçları tahmin edersiniz ki ateş grubu burçlarıyla pek anlaşamaz doğaları gereği.
 • güneş yay - yükselen oğlak kombinasyonuna ay balık şeklinde tüy dikerek, dissosiyatif kişilik bozukluğu yaşamama sebep olan burçlar.
 • bu grup burçları birbirine benzer; zaten en iyi birbirleriyle anla$ır.

  hepsi hisleriyle davranır. görüntü itibariyle balıklar en aktif ve sag gösterip sol vuran; yengeçler en mıymıy ve donuk olanlar ve akrepler de duygusallıgı konusunda en ser verip sır vermeyenler.

  hepsi i$ hayatında ba$arılı olmaya yatkındır.

  ha bir de, bu burcun insani çapkın/ayran gönüllü/en asil duyguların insani modunda bir yerdedir. aynı anda birden fazla ki$iye gönül verebilme gibi özellikleri var.
 • akrep, yengec, balık burclarıdır.

  balıklar cıft karakterlı, ucarı ve hayalperesttır.
  yengec ve akrepler her seyı ıclerınde yasar, sınsıdırler.