• we need to evacuate the light post it's all over, it's all over bolumunde serj'in ses tellerini titreterekten attigi cigligin insani kendinden gecirme, cildirtma potansiyeli olan sarkı.
  • facebook'ta ana sayfada sağ üst köşede çıkan bölüm. arkadaşlarınız kime hayransa, kimin fan page'ine üyeyse siz de olun diyor. çıkan önerileri kapatabiliyorsunuz ama sanmayın ki bir daha çıkmayacak o kapatılan, sayfayı yenilediğinizde veya başka sayfaları gezip "home"a geri döndüğünüzde yine facebook ya adriana lima hayranı olmanızı isteyecek ya brad pitt. ya ödev yapmadan sınıf geçmenin müptelası olmanızı tavsiye edecek, ya da ev hayvanı besleyenlerden birisi olmanızı.

işin kötüsü algıda sıçıcılık da söz konusu bu facebook'ta. bir fenerbahçe hayranı ol diyor, bir galatasaray, bir beşiktaş, bir bursaspor. kardeşim bunlardan ikisine aynı anda hayran olsam iki takımın taraftarları birden saldırır da, eşek sudan gelene kadar döver beni. canıma kastın mı vardır nedir!
  • şarkının ikinci dakikasında gidiyor serj, geliyor dişi yakarıştaki şahan.
  • ing. öneriler

benim gördüğüm en iyi öneriler youtube'da olur. youtube'un suggestions bölümü, nasıl bir algoritmaya sahipse, tam da sizin bakmak isteyeceğiniz şeyleri gözünüzün önüne getirir. müzik bilgimin gelişmesine çok büyük desteği olan bu özelliği nedeniyle youtube'u ayakta alkışlarım.
  • sözlerinin eklenmemiş olduğuna şaşırdığım şarkı. söylerken gaza gelirseniz ses tellerinizi yırtabilirsiniz. evde denemeyin.

watching,
    from a post up high,
    from where you see the ships afar,
    from a well trained eye,
    the waves all keep on crashing by,
    ıf you are the light post,
    then you own the working class,
    but if you want the answers,
    you better give a piece of ass,
    give a piece of your ass,

warning,
    post hypnotic suggestions,
    running the ships ashore,
    the orange light that follows,
    will soon proclaim itself a god,
    ıf you point your questions,
    the fog will surely chew you up,
    but if you want the answers,
    you better get ready for the fire,
    get ready for the fire,

the ships are multiplying day after day sir,
    and they're coming close to the shore sir, shore sir,
    we need to evacuate the light post,
    ıt's all over,over!
    ıt's all over
    woaoaoaoaoa woaoaoaoaoa
    woaoaoaoaoa (scream)
  • gitar riffleri ve baterinin efsane uyumuyla trick or treat listeme girmeye hak kazanmış şarkıdır.
  • enfes bir soad şarkısı.
  • soad ın en gaz şarkılarıdan birisidir, özellike patlamadan önceki derin sessizlik bir ayrıdır
  • herhangi bir sosyal medya uygulamasının önüme getirdiği ve özellikle zekamla dalga geçildiğini düşünmeme sebebiyet veren öneri özelliğidir.

canım benim, ben aradığımı buluyorum. senin öneri algoritmandan daha iyi bir sorgulama yapısına sahip düşüncelere sahibim.

uçaklara bakıyor olmam, benim hava yollarına ya da uzak diyarlardaki tatil yerlerine olan merakım değil, plane spotting tir.

senin basit düşünce yapına göre belki birilerini mutlu ediyorsundur ama lütfen bana bir şey önerme.
hesabın var mı? giriş yap