• gördüğüm yerde sekmeyi kapatıyorum. o kadar midem kaldırmıyor sesini ve cismini.
  • görmeye bile katlanamıyorum. toplasan tüm hayatım boyunca 35 saniye videosunu izlememişimdir ama kadın aşırı itici. bu kadar negatif enerji saçan başka bişey yok evrende.
  • araba tanitim videolarini arabalari tanitmadan ceken godaman abla.

(bkz: ust dudagi ince kadinlarin sinsi olmasi)

wooow, look at this...have you ever seen this..sooo nice..

wooow so big screen look at that...

wooow solar panel, look at that incredible...

sahjdhjdjhsh bir tane 3 yasinda cocugun onune koysan arabayi bu sekilde tanitir zaten.

dostum tamam biliyoruz ne mekanikten ne arabalardan ne teknolojiden gram bilgisi olmayan bir eye candysin , seni oraya koyanlarin tek amaci senin bedenini somurerek ustunden para kazanmak, ok ama abi insan merak eder ya gosterecegi aracin ozelliklerini ,bu kadar da basit olmamali yahu.
  • doug demuro gibi arkadaşlar varken bu kadını izlemek otomobil severler için cringe koması yaşatan ve insanı sinir eden bir durumdur.

birkaç videosuna denk geldim kadın sürekli amazing, amazing, wow so fast gibi salakça sözler söyleyerek araç tanıttığını düşünüyor. ha ben petrolhead değilim arabayı değil kadını izliyorum ve araçlar hakkında gerçekten bilgiler almak benim için önemli değil diyorsanız orası başka...
  • gerçek olamayacak mekanlarda, gerçek olamayacak arabaların videosunu çeken birisi. nerden buluyor, bağlantıları nedir cidden aşırı merak ediyorum.
  • arabalardan anlamayan sadece "waoww", "wooww" falan gibi reaksiyonlarla ürün tanıtır gibi araba tanıtmaya çalışan bu yüzden de firmaların tanıtımlarına hangi amaçla ne bok yemeye çağırdığını anlamadığım instagram ünlüsü aşırı itici bir tip. dişi doğan kabak
  • “here” kelimesini tam bir ingiliz köylüsü gibi söyleyen pahalı araç enthusiastı
  • ben bu ablayı dextertaki debbie'ye benzetiyorum. onun dışında super mega lüks arabaları alıp oww vow diye orasını burasını gösteriyor. birkaç videosunu izledim ama hiç doğru düzgün araba incelediğini görmedim. anca estetik olarak yorum yapıyor
  • biraz önce yine bir yerde karşıma çıkıp gıcık eden kadın.

otomobillerden bir bok anlamadığı halde otomobil videoları çekiyor, bir de iğrenç konuşuyor ve girdiği tripler sinir bozucu. her yerde engellenmesi gerekenler listesine zirveden giriş yapanlardan.
  • gördüğüm yerde engellediğim, bana bunu önerme dediğim, ismini duyunca bile midemi bulunduran berbat youtuber. nerede arabaların jenerasyonlarını, motor türlerini, hikayelerini anlatan doug demuro nerede bu.

bunu izleyeceğinize wikipedia'dan madde okuyun daha iyi.
hesabın var mı? giriş yap