*

• insan uyumak istemez...
    hergece hergece aynida olmaz ki...
  • * liseyi hala bitirememişim. habire eskişehire gidip sınava giriyorum. (defaatle)
    * koşmam gerekirken koşamıyorum. ancak sürünerek ilerleyebiliyorum. (defaatle)
    * bir şeyin ilk günü ve sürekli bir aksilik çıkıyor, her seferinde geç kalıyorum (defaatle)
  • bir kopru var uzerine kadar geliyorum ama uzerinden bi turlu gecemiyorum.yıllardır ruyalarimda hic bir kopru uzerinden gecemedim.yapisip kalıyorum yandaki korkuluklara,ya da daha kotusu korkulukları yokoluyo tabanina yapisiyorum ruzgar beni asagiya ucurmasın diye.
  • bana, 5 yildir tarih dersi almak zorunda olmadigim halde, hala daha sinav kabuslarimi, sanki ertesi gun tarih yazilisi olucakmis gibi algilatan durum.
  • final dönemleri sinava gec kalma icerikli rüyalar benim icin resital halindedir...(e tabi sen avcilardan göztepeye okula gidersen olucak odur...)...
  • bilincaltinin cok mesgul oldugu, bilincin rahatsiz oldugu ve bastirmaya calistigi, ya da bastirmayi basardigi ama cok kuvvetli oldugu icin kendini belli etmesi kacinilmaz olan olay, his ya da dusuncelerin her gece ayni sekilde sembolize edilerek kafanizda kapali gise oynamasi.
    kacmak, gec kalmak, dusmek gibi ruyalar butun insanlarin paylastigi, insanliga mal olmus ortak korku, endise ya da egilimleri sembolize ederken eger bahsi gecen ruyada* acayip seyler oluyorsa uzerine dusunulmesi gerekebilir, kacinilmaz olabilir, tavsiye edilmez.
  • çok kalabalık bir yerde rahatsızlık hissediyorum bi bakıyorum.pantolonum yok.hiçbirşey yapamıyorum.
  • bilinçaltında bir saplantının yer ettiğinin habercisidir. insanın rüya gördüğünün farkında olmasını da sağlayabilir çok sık aynı rüyayı görmek.
  • hamile kalamayan bir kadının sürekli aynı bebekli rüyayı görmesi cinayet işlemiş bir insanın yine aynı şekilde her gece kurbanının rüyasını görmesi gibi sık rastlanan örnekler vardır.
hesabın var mı? giriş yap