şükela:  tümü | bugün
5207 entry daha
  • türk halkı ile hiçbir ortak paydaları yoktur. ulkede tek tutulma sebepleri ulkenin demogragisini bozarak turkleri araplastirmaktir. fakat bu proje ters tepmis durumda.
  • suriyeliler ülkeye giriş yaptığından beri ülkenin kültüründe bozulmalar başladı . nerede kaldı türk insanının eski güveni ,ahlakı ve insanlığı. ben artık görmekte zorlanıyorum sözlük...
  • mersin sahilini ele geçirmişlerdir.sabahın köründe 500 kişi boklu denizde arapça bağıra bağıra yüzüyor aq...
  • çin tipi kalkınma modelinin işçileri.

boşuna avrasya diye bir şey sürülmedi piyasaya.

avrasya; tepede diktatör sopası, sıfıra yakın özgürlük ve köle tipi işçilik demek.

şimdi bu türk sanayicisinin işine gelmez mi? bulunmaz nimet hem de.

he, din kardeşlerimiz, onlara yardım ediyoruz.
  • tez zamanda ülkeden siktir olup gitmesi gereken güruh.bu vatansızlar yüzünden gitgide asimile oluyor toplum.gitmeleri konusunda toplumun geneli aynı fikirde çünkü herkes olanların farkında.bu sözde sığınmacılarda sırf bop projesi kapsamında ülkeyi karıştırmak için bu ülkeye sokulmuşlardır.
  • böyle sığınmacının, böyle saygısızlığın, yüzsüzlüğün aq insan değil bunlar. adamlar sahilde bağıra bağıra t shirtsüz köpek gibi dolaşıyor, türk kızlarına sarkıntılık yapıyor.bilenler bilir dün mersin mezitli koop'ta merkez istikametinde yolculuk ediyordum otobüste 16 suriyeli 2 türk yolcu vardı birisi benim , iki tane suriyeli orospu çocuğu normal giyimli otobüsteki türk vatandaşı kadının fotoğrafını çekiyorlardı gülerek, sinirden gözümden yaş geldi ama kendimi tuttum birşey yapmadım sebep olarak eğer orda o ibişlere vursaydım hem ben suçlu olacaktım hemde polis gelip bizim işimizi sen uygulayamazsın derse diye son anda facia dan vazgeçtim yani biz napalım sayın devlet katil mi olalım, adaleti sağlamak için ? artık kan beyne sıçramak üzere haberiniz olsun, başım belaya girecek bu itler yüzünden...
  • dilencilik sektörünün patlama yapmasına sebep olmuştur. mülteci alımı konusunda hükumeti destekleyen güruhlar ise bu dilencilere kuruş para vermezler. tezatlık fırtınası resmen. ukrayna' lı kızlar mülteci olarak gelseydi olurdu ama mordor, minas morgul gibi yerlerden göç eden uruk hai melezlerini etrafta görmekten kim hoşnut olur ki.
15 entry daha