• 2 gönüllünün ormanın derinliklerinde gıybet yaptığı yarışma. inşallah gıybetle kalıyorlardır.*
  • (bkz: furkan bebeğe yardım ediyoruz kampanyası) imzalayın,imzalatın. iyi geceler herkese.
  • "vatan millet sakarya edebiyatı yapıyor." üzerinden bazı suserların belirli yarışmacılara yüklenebildikleri program,merak etmeyin sırf onlarla prim yapıp şampiyon olan hatta bir ay kadar bile dayanabilen yarışmacı yok bu programda.bu konuda en kanlı canlı örnek:
    (bkz: yılmaz morgül)
  • %89'u elit*, %99,5'u selanik göçmeni olan ekşisözlükte bile serkay ve efecan gibi tipler itici bulunuyorsa gerisini acun'a bırakıyorum. sonra oylarda manipülasyon yapmıyoruz diyor.
  • hayatımda gördüğüm en itici ve asla çevremde böyle insanlar bulundurmam dediğim tip semihken bi anda nagihan daha da gözüme çirkin görünmeye başladı.
    vallahi bak semih bi sindi bi sustu yine de sevmiyorum tahammül edemiyorum o ayrı.
    midemiz bulandı bu kızın egosundan kıskanıldığını düşünmesinden.
    ya performansın yeterince iyi tam bi survivorsın nagihan niye öyle saçma şeyler yapıp kendinden soğutuyosun anlamadım ki.
    kavgada ya da iki kişi arasında yaşanabilecek her hangi bi olaydı her zaman yapıcı olmayı desteklemişimdir,bu nagihan ise herkesi birbirine düşürmeye çalışan fesat kurnaz ve aşırı itici bi tip
    allah kocasına yardım etsin ne diyelim
  • serkay veya efecan elendiğinde izlemeye başlayacağım yarışma. bi zahmet yeşillendirsin birisi şartlar olgunlaştığında. saygılar
  • yati az daha semih'i ezme yapacaktı buradaki haterları sevindirip:)
    dikkat et yattara:

http://www.acunn.com/…iklariyla-inledi-971961-video (0:05'te)
  • 19 mayıs 2016 günü yayınlanan bölümünü yeni izledim.

işte bu bölümün incileri:

semih'in kalas ibrahim'i, "ibrahim'in mekanizması kalkmayınca" diyerek, çok güzel trollemesi... bunun üzerine zaten su katılmamış mal olan ibrahim'in, iyice mala bağlaması... semih'in bu bölüm çok keyifli ve formda (sözleriyle) olması... herkesi trollemesi...

ödül oyunu kazanıldıktan sonra, baya mutlu olan yunus'un, kırılgan 5'liyi göstermelik teselli ederek, hümanistliğin iyice bokunu çıkarması... tamam komik adamsın falan ama, bu kadarı da fazla! yemiyoruz yani! iki kere y ile.

nagihan'ın ödül oyununda, memüç ve damla'yı süpürmesi... bunun üzerine efecik ve serkaç efendinin hançer show'a erken başlaması... özellikle de şehvetli memüç'ü hunharca hedef göstermeleri... bu konuşmayı da ormanın ücra köşesinde yapmaları...

murat boz'un yeni şarkısının, her yerde çalması için acun'un çok kasması... anladık murat boz'u seviyorsun ve telif ödemediğin için de bangır bangır çaldırıyorsun!

saygılar.

not: serkaç efendiye bak sen! iki oyun kazanınca sesi çıkmaya başladı spor.
  • dun bayram dolayisiyla evdeydim ve ilk defa survivor panorama seyrettim.
    konuklar zafer ve nihal'di.

nihal aynen su ifadeyi kullandi.

"gizem kerimoglu surekli bana kendisinin resimlerini atmami istedi"

sunucu sasirdi tabi.

"nasil resim atmani istedi anlamadim"

"basbayagi sosyal medyaya resim atmak"

sunucu hemen konuyu degistirdi. nihal'de pot kirdigini anlayip sustu.

simdi gizem kerimoglu nasil nihalden resim atmasini isteyebilir? demek ki bunlar adada telefon kullaniyorlar. yuh artik. 19 mayis survivor panorama programinin linki varsa dediklerimi duyabilirsiniz orda.
  • serkay ve efecan dururken hala nagihana sallayanlar var. bunlar resmen -6 . 7 yillik survivor izleyicilik hayatimda bu kadar nefret ettigim iki kisi tanimiyorum yani
    turabiden bile daha iticiler sizi buyuten yetistiren aileye yani.... (bkz: sokakta gorsem benzin doler bir cakmak cakar mutluluklar dilerim)
hesabın var mı? giriş yap