şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
18578 entry daha
  • kızlarla erkekler tamamen mi karışacak yoksa karışık bazı özel oyunlar mı oynanacak onu anlamadım tam.

bu arada cemal can acun ılıcalının doğum günü fotoğrafında iyi gözüküyor. o daha sonra olmalı. ciddi bir şey olmamış yani.
  • hadi yemre'nin aycan yazmasını anlarım da, elif sen neden sercan'ı yazmazsın. zaten takım param parça olmuş, en azından elenme ihtimalini azalt.

parkura giderken sevgi kelebeği gibisin, kaybedince çak yapmalar falan. allah aşkına biraz hırsın olsun.
  • eskiden konsey de dokunulmazlığı kaybedenlerin belirledikleri kişiler, kendi aralarında yarışır, kaybeden elenirdi. yunus emre ile barış bu şekilde birebir yarışmaya çıksa, taharet musluğu haliyle elenecekti. buradaki 3-a sınıfından barış fanlari da, ellerindeki tek gücü olan sms oylaması olmadığı içinde silinip giderdi. sms denilen saçmalık olmasa, barışın ne ada da, ne de yarışmalarda varlık göstermediği ortada çünkü. bir insan sırf yakışıklı diye bu kadar el üstünde tutulmamali. ulan yunus emre de yakışıklı ama adamın en azından bize sunduğu bir şeyler var. bu barışın ne gibi bir fonksiyonu var su yarışmaya? adadaki palmiye ağacı bile daha fayda sağlıyordur.
  • şu ardahan adlı eleman ne çok korundu acun tarafından umarım yarın gider
  • yarınki parkur yine bol eğilmeli sürünmeli barış sıçacak net belli. yalnız hiç cinsiyetçi falan değilimdir de cemal can sakatlık sonrası o nasıl bir tepki aq
  • semayla murat özarı emekli teyze ve dede gibi yorumlar yapıyorlar.
  • sema su yorumlamalarindan sonra sunu anladim ki sen 10 kere daha gitsen survivora yine sampiyon olamazsin olaylara bakis acin degerlendirmen gercekten cok uzak
    murat ozari tam bi baby boomer onun kafasini yakalamak cok zor cok sig bi adam
    semih ozturk yarisirken de cok oy atmistim disarda da show yapiyo her soyledigi bakis acisi dogru kantin ornegi ve kus ornegi cok dogru
  • bu murat ve sema sürekli semih'in söylediklerini başka yerlere çekmeye çalışıyorlar ben başlarda zekalarının yetmediğini düşünüyordum ama çok net art niyetliler.
  • beşinci boyut gibi olay, anlayan anladı.. neyse, geçmiş olsun. evrim'e de üstün oyunculuğundan ötürü helal olsun.
10396 entry daha