• turkish airlines shop & miles kataloğundan yıl bitmeden ve süresi geçmekte olan mil puanlarım heba olmadan sipariş verip, bugün elime ulaşmış yeni saatim olur kendileri.

öncelikle saat çok güzel bir kutu içerisinde size sunuluyor. kutuyu açtığınızda ise çelik kasası, safir camı, lacivert kadranı, özenli işçiliği ile swiss made saatin farkını ve kalitesini fazlasıyla hissediyorsunuz. bence fiyatı da fazlasıyla uygun.
  • ve ben
    oldukça
    ama oldukça
    güzel bir rengine
    ve modellerine
    sahip oldum
    artık

06-5230.04.007
    06-4170-30.009.79
  • kesinlikle uzak durulması gereken marka. alınalı 6 ay oldu, 2 kez su geçirdi tamir edildi. yine nemlenme yaptı. değişim talebi yapsanız da tamir edip geri veriyorlar..

kısacası alırsanız elinizde patlayacak saat markası.
  • babama yaklaşık olarak 2 sene önce aldığım saat olur kendisi. çok beğenerek almıştım. azıcık genç işi olduğu için biraz mırın kırın etti. sonrasında çok beğenerek takıyor hatta çıkartmıyor.

her gün 5 vakit abdest almasına rağmen kordonu çok iyi durumda. safir camı babamın dikkatsiz kullanımına rağmen hiç çizilmedi. lakin yanındaki siyah çizgi üzerinde birkaç çizik olmuş. bu da işinden dolayı olduğunu düşünüyorum. pek saati korumuyor üstüne üstlük ancak saat hala taş gibi. tavsiye edebilirim.

dolar yüzünden pahalılanmış marka olmuş. insan üzülüyor. ben bu saat 2016 yazında 400 tl gibi bir fiyata almıştım. şimdi %30 indirimli hali 850 tl olmuş. indirimsiz hali 1.200 civarında. kocaman yuh! diyorum.

ilgili saat için tık
  • gördüğüm kadarıyla genelde ronda mekanizma kullanıyorlar.

ronda mekanizma bir eta mekanizma değil ama o da swiss, bu da swiss tabii ki. ama eta daha geçerli bir mekanizma.
  • bir kaç gün sonra elime geçecek, ilkini aldıktan 3 yılar aradan sonra aldığım, ikinci saatim. minik minik mutlu oluyorum sözlük.
  • saat denildiğinde akla gelen (akla gelmeyenlerin varlığından bı haber olduğu) fiyatına bakılmaksızın güvenle alınabilecek saat dünyasının pele'si
  • yaklaşık 10 senedir swatch’un plastik kayışlı olan saatinden kullanıyorum. bir ay önce bir saat alasım geldi, başlarda casio mu alsam diye düşünürken tasarımları ve özellikleri çok sıradışıydı açıkçası biraz da çocukça. ben de dolaşırken bu markanın bir saatine denk geldim, çok beğendim sipariş ettim. benim gibi bir saati senelerce her gün kullanacaksanız sanırım doğru marka bu. fiyat performansını geçtim kolunuzdan çıkartmak bile istemiyorsunuz. safir cam olması iyi. tasarımı çok çok iyi, sanki 7-8 bin tl bandına çıkmışsınız gibi her yerinde özenilmiş detaylar var.
    isviçre bir kez daha saat konusunda takdirimi kazandı.
  • inanılır gibi değil ama 4 yıl geçmesine rağmen hala pili bitmedi. bir ara mi band 4 e geçeyim dedim ama gözüm kadran aradığı için hemen geri döndüm saatime.
  • birkaç kurumsal saat satıcısı tarafından türkiye’den çekilmeye başladığı söylenen saat markası. doğru mudur değil midir bilmem ama %35 gibi güzel bir indirimle az önce sahip oldum metal kasalı klasik bir modeline. hepsiburada’dan bile ucuza geldi bu şekilde. üniversite 1. sınıftan beri kullandığım swatch’un an itibariyle yerini almıştır. 9 yıl her gün kullandım onu aynı performansı bu saatten de bekliyorum sevgili sözlük. bu arada satıcının kolunda gördüğüm bir swiss military hanowa da gözümden kaçmadı. *
hesabın var mı? giriş yap