• ayırmak için bileğe vurmak nedir dediğim kavgadır. üstlerine kaynar su dökseydiniz amk.
  • sessiz bir şekilde saç saça, baş başa yerde yatarak birbirine kilitlenmiş kadınları gören dayının serzenişidir. ayıp olmasın diye açılan yerleri titizlikle kapatılmış ve sımsıkı çekilen saçtan kurtarmak için kadının eli defalarca yumruklanmıştır.

oysa amerika'da zenci kadınlar kavga etse, yüksek adrenalinli, bol küfürlü ve çekişmeli bir kavga olurdu. ayrıca, videoya çekenler de arada ooo diyerek gülerdi ve kimse kavgayı ayırmazdı.

edit: link uçmuş, güncellendi.
  • dayının çomar olması bir yana bu kezbanlar niye sürekli kavga ediyorlar anlamıyorum. oysa ben olsam şöyle der ve uzaklaşırdım.

(bkz: durun kezbanlar siz kardeşsiniz)
  • hayatında hiç avrupa görmemiş çomar beyanı.
  • muhtemelen ayırmayan çalışan trabzonlu veya öyle bi nane.

böyle saçma sapan çıkarımda bulunan sonra da densizlik yapmadan noktalamayan başka bir güruh aklıma gelmiyor.

sizi hiç sevmiyorum olum. keşke özerklik isteseniz.
  • o iki kadında akıl yok ki . olsa amk yı duyar duymaz birleşip tekme tokat o ayı ya girişirlerdi.

avrupa öpsün seni. duyan bilmeyen de davar ayırıyor zanneder.
  • kavgayi ayirmak yerine, bacimizdir deyip acilan bacagini ortmek
  • peki avrupanın bundan haberi var mı?
  • sonrasın da koymasaydın iyiydi de...
    neyse...
    daha pek bi bok olamadığımızın göstergesi olan videodur.
    yalnız o nasıl bir kavga ayırmadır öyle;kavgaya devam etselerdi daha iyiydi.
  • videonun son saniyesinde kadını kucaklayıp kenara çeken bir insanın da bulunduğu videodur
hesabın var mı? giriş yap