• teb bonus yeni bir kampanya duyurmuş.
    12 ay süreyle aylık 10x tl harcama sözü verilirse x tl değerinde bonus karta yükleniyor. (500tl-50tl // 1000tl-100tl gibi.)
  • yıl olmuş 2021 ancak hala temassız özelliği olmayan karttır. uzun bir süredir bekliyorum özellik gelir diye ancak anlaşılan geleceği yok. kartı kapatıp limitimi başka karta taşıyacağım. yapacak bir şey yok, teknolojiye ayak uyduramayanlar kaybedecekler.

edit: temassız özelliği yakın bir zamanda eklenmiş ancak web sitelerinde bile yazmıyor. ben buraya yazmasam ve arkadaşlar beni bilgilendirmese haberim olmayacak.
  • 6. senesinde 2,000,000 kartı aşan bonus program ortağı.
  • garanti bonus card'ın üvey kardeşi. uzun zamandır kullanıyorum bu kartı, son zamanlara kadar böyle bir şikayetim yoktu ama buna üvey evlat muamelesi yapılmaya başlandı artık. aklıma gelen örnekler, online alışverişte gold bilgisayar bonus card'a 12 taksit yapmaktayken teb bonus card'ı bunun dışında tutuyor. fiziki alışverişte de kazandığım bonusları harcamak için sıklıkla başvurduğum şok market'te (yaşadığım yerde başka bir alternatif yok çünkü (bkz: #27898258)) de bir süredir teb bonus'un bu özelliklerinden faydalanılamamakta. artık ilgisiz olan bu mağazalar mıdır, teb midir garanti bankası midir bilmem ama kasada mülteci mumelesi görmek hiç hoş olmuyor.
  • teb tarafından 2005 yılında müşterilerinin kullanımına sunduğu bonus program ortağı kredi kartı
  • 3 gün önce bana 69 lira kitleyen kart.
  • 2007 yılından beri kullandığım kart, ilk kredi kartım.

2007 yılında izmirim kart diye bir kart çıkararak benim gibi izmirden uzağa okumaya gitmiş izmir fetişisti insanları avlamaya başlamışlardı.

bugün teb yıldız platinium kart ile yola devam ediyoruz, kart aidatı geçirmeye devam ediyorlar, ya bu adam 18 yaşından beri bizimle diye de düşünmediler hiç.
  • ücretsiz çilingir hizmeti, yol yardım hizmetleri olmasına rağmen bir türlü tutunamayan kart. 75 tl bonus teklif etmelerine rağmen kartı kapattırdım istemeye istemeye çünkü 6 tane kredi kartım oldu. her maaş hesabı açtığımız banka kart gönderiyor, kredi çekiyoruz kart gönderiyorlar kapısının önünden geçtiğim banka kart gönderiyor. mecburen eleme yapmak zorunda kaldım yapacak bir şey yok.
  • sabiha gökçen havalimanında hızlı geçiş avantajı nedeniyle sakladığım kart
hesabın var mı? giriş yap