• henuz eklenmemis olmasi sasirtici olan ufak bir icki. mide bulandirmadigi soylenir, limonla icilir.
  • beni surunduren tek ichki
    seramonisi yeter
    limon ya da erik
    erikle de chok iyi oluyo bence

it s another teqıila sunrise
    starin slowly cross the sky
  • dünyanın en güsel içkisi...önce dikiyon kadehi kafaya, lıkırt...soona tuzu yalıyon, şapırt, soona bide limonu atıcan aazına...warmı lam bööle bi keyif...
  • 1 şişe olmeca yı bitirince en kötü şekilde ayrıldığın eski sevgilini bile rahatlıkla sıkılmadan, kasılmadan arayabiliyorsun ;
    sonra tekrar çıkıyorsunuz , sonra tekrar terkediyorsunuz , sonra o tekrar eski sevgilisiyle çıkıyo, sonra tekrar kavga tekrar kıyamet , yani sonuç ;
    tekila sakıncalı bir içkidir ...
  • eskiden sadece cumalari idi ama eylul 2000 itbari ile tequila city adi altinda her gun 19/21 arası kent fm de.
    (tequila: an ların degil genis zamanlarin radyo programi)
  • bitirir, eritir , heder eder, mutlu eder, sarhoş eder, süperdir.
  • beyaz olani kokteyllerde kullanilmasi vacib olan, sek icmek icin ozellikle sari versiyonunun aranmasi gereken icki. makbulu yesil limon ile icmektir. margarita nin ana bileseni.
  • walla limonlu shot tarafrarıım,dreixin su bardaana yapıo:)
    ders öncesi rulz
  • bi ara taksim neva da bira 750binken 1 tekila shot 1milyondu ben de o zmn başladım şotlara. bana 3 taneden fazlası zarar azı yarar... 2 sene önce meksikadan bi şişe beyaz tekila getirmiştim (sarısı da var yane)
hesabın var mı? giriş yap