• iyidir iyi.
  • giyinmesini bilen iyi kötü zevk sahibi insanların beyaz, çok açık renkli yahut ince kıyafetlerin içine giydiği tek çamaşır.. bu tarz kıyafetlerin altına alternatif iç çamaşır giymemek ve kullanıp atmak için olan kısmi çamaşır rolündeki ürünlerdir..
  • mesele 90'lar pop muzigi olunca izel-celik-ercan'i pink floyd izler gibi hayranlikla izleyenler, maclarda sahaya golden sonra spikerin girdigi donemlere ait videolari ic cekerek seyreden insanlar bu nostaljik ogeye neden bu kadar karsi oluyor anlamiyorum. ben severim. egzotik bi havasi var. bu demek degil ki jartiyeri, tangayi sevmiyoruz. ama yani ne bileyim kactigi yerden oje ile tutturulmus ten rengi kilotlu corap bile onemli bi detay erkek zihninde. en azindan bizim buyudugumuz dunyada oyleydi.
  • kadının beyaz atleti.
  • sözlükte hiç esmer, kavruk yada zenci olmadığını gösteren çamaşırdır. herkesin teni aynı renk mi kardeşim? ten rengi anlayışı herkeste mi standart? harbi ten rengi ne renktir? kahverengi kahverengi ise kahve ne renktir?
  • giyilmesine karşı çıkan insanlar açık renkli, ince kıyafetlerin altına ne giyilmesini öneriyorlar, annelerini, kızkardeşlerini, bilimum yakın dişi hısım ve akrabalarını düşünerek cevaplar ve bizi aydınlatırlarsa çok seviniciiz. ayrıca bu zatları gören duyan da afedersiniz 24 saat hazır tabanca geziyorlar sanacak. her günün sonunda sevişiyoruz tabi cümleten. olmamalı tabi bu çamaşırlar. hatta sorun olmasın diye biz bırakın iç çamaşırını direkt büstiyer, dantelli string, dantelli diz üstü ince çorap, jartiyer, çivi topuk ayakkabılarla dışarı çıkalım aksesuar olarak da kırbaç falan aldık mıydı ohooooo tamamdır. otobüs durağı, manav tezgahı, süpermarket kasa kuyruğu zaman mekan tanımadan olaya gireriz. savaşma seviş. iç çamaşırı ne lan? hele ki ten rengi...
  • bir erkeğin açtığı ve kadınların giydiği bir kıyafeti ya da yaptıkları bir davranışı eleştiren başlıkların altına civelek gibii "aa bende yok vallaa giymem / hayatta yapmadığım şeyy / ben de beğenmiyorum hiç o ne öyleee" diye atlayan kadınların varlığını bir kez daha hatırlatmış iç çamaşırıdır.

(bkz: kadınların kadınları sinir eden özellikleri)
  • zenci teni rengindeyse gideri olan çamaşırdır..
hesabın var mı? giriş yap