• ter kokan erkekten tek farkı erkek olmamasıdır.
  • küveti, lavaboyu, klozeti ve yerdeki fayansları ovduktan sonra anne de bu kategoriye girer beren saat de.

yorulmuş kadındır, bi kahve yapın da içsin dinlensin.
  • az önce ikram ettiği çaydan sonra süzüle süzüle giderken rüzgarını ardında bıraktı çaycı kadın. yirmili yaşlarda ve güzelcene.rüzgarının ardından snıf snıf yapayım da burnum güzel kadın kokusu alsın dedimdi.lan arkadaş inşaat sektöründe çalışıyorum, boyna şantiye geziyorum ne ameleler gördüm adamlar bunun yanında miski amber kuyusuna düşmüş gibiydiler.

gel de şu çayı iç şimdi ince belli bardağını ziktiğim!!
  • burada "ter kokan" derken bariz bir şekilde "kötü koku" kast edildiği için; ten uyumunu yakalayabildiği bir kadınla henüz karşılaşmadığını rahatlıkla söyleyebileceğimiz erkekler tarafından eleştirilen kadınlardır bunlar..

özellikle karşı cinsten söz ediyorsak ter kokusu ilginç bir bilgi kaynağı aslında.. gündelik kullanımda olumsuz çağrışımla hoş olmayan, çirkin, pis bir kokuyu tanımlıyor gibi algılansa da kimine iğrenç gelen bir ter kokusu diğerine izah edilmesi zor bir şekilde çekici gelebilir.. diğer yandan her türlü çakma medenî duvarı yıkabilen feromonlar da giriyor bu denklemin içine..

sonra yetmezmiş gibi muhatabınızın yaşam tarzıyla ilgili de (sigara kullanımı, alkol kullanımı, beslenme tarzı, yaptığı iş, hijyene gösterdiği özen..vs) epey veri taşıyor muhatabına..

ve biz tüm bu verileri yok sayıp her türden ter ve ten kokusunu losyonlarla, parfümlerle, roll-on'larla bastırılması gereken pis bir şeymiş gibi silip atıyoruz hayatlarımızdan..

sonra "niye yürümedi bu ilişki..?"

niye yürüsün o ilişki..? sen eşin olarak seçtiğin adamın/kadının, üzerine boca ettiği deodorantın altında gerçekte nasıl koktuğunu bile bilmiyorsun ki daha.. karşındakinin temiz teninden gelen ter kokusu seni rahatsız ediyorsa zaten sana uygun biri değildir o.. voltayı alıp ağır ağır uzaklaş.. tam tersi bir şekilde kokusu başını döndürüyor dengeni alt-üst ediyorsa tamamdır o iş, sımsıkı sarıl ona..

binbir yalan, dümen, hile dolu sözle konuşarak anlaşamadığımız ortada.. oysa kokular yalan söylemez.. burnunuza güvenin..*
  • taş taşımamış, ne bileyim beton dökmemiş, sıva yapmamış, harç karmamış insanlar ter kokuyorsa bence ölsünler. oturduğu yerde, kıçını kaldırıp temizlenmediği için ter kokan mikroplar var. evet hormonlar diyeceksin gözlüklü kız, bildim, ama saydırdığınız doktorluk diye de bir meslek var. gidiverip bi görünsünler o zaman. yok hormon değil diyorsan fikrim değişmez,

ölsünler kurtulalım.

net.
  • ben bunlardan biri ile iş seyahatine çıktım. seyahat genel olarak son derece rahatti, duş alacak, saunaya gidecek hatta masaj yaptıracak boool bol zaman ve imkan vardı. ama sonuç?

kadında o kadar keskin bir koku vardı ki, kolunu es kaza havaya kaldırdığında çizgi filmlerde olur ya, etrafa bir koku dumanı yayılır aynı o şekilde bir koku vardı. dayanamıyorum artık o duman otursa kalkıyor, kalksa kalkıyor, yürüse kalkıyor.

işin komik yanı, kendisi aynı şekilde insan kokusundan yakındı. iş yerine haftada bir gelen bir elemanlarının kokusundan. yok ona deodorant hediye edecekmiş te, işte bu espirisine bayağı bir güldüm, ama gülmemin nedenini bir ben bir de şimdi sözlük biliyor.

iticidir. sebepsizdir. sevgilimin bir gün bile böyle koktuğunu hatırlamam.
  • yakın zamanda "ter kokan kadınlara laf eden bok erkek" başlığında lara gofret tarafından savunmaları yapılacak olan kadınlardır.

--- spoiler ---

kabasınız, kaba!

--- spoiler ---
  • az önce sevişmiş olablir.

bir tek ben seviyorum galiba kadın kokusunu.
  • hayır o ter kokusunu kapatmak için bir de üstüne parfüm boca edenler vardır ki, ortaya çıkan o keskin koku 1 metreden bayıltır 2 metreden de kusturur.
  • ter kokan kadin sevdicek ise sorun yoktur cunku onun ter kokusu rahatsiz etmez ha eger rahatsiz ediyorsa o zaman birbirinize uygun degilsiniz anlamina gelir evet boylede bir arastirma bir test vardir ter kokusu hosunuza gitmiyorsa o insan size gore degil demek
hesabın var mı? giriş yap