şükela:  tümü | bugün
 • maybach, mercedes ve jaguar otomobillerinin yanında verilen evrak çantası ve cüzdan tarzı ürünler yapan dell ve sony için pda kılıfları üreten kaliteli bir türk firması.
 • alemin en kral saraciye markasidir. urunleri hem kaliteli hem uzun omurludur. aliniz, aldiriniz efendim.
 • derimod, desa ve hotiç'le 4 silahşörleri oluşturur ki bugün gördüğüm kadarıyla içlerinde en iyisi. çok kaliteli ürünler, çok ucuz diyemesem de uygun fiyatlara satılır. bugüne kadar alışveriş yapmamış olmamın sebebi ise fazla mağazalarının olmaması. tanıştık, devamı gelir herhalde.
 • kale center'daki outlet mağazasında % 50 indirimle satış yapan ayakkabıcı ve çantacı.
 • kendileriyle ilk tanışmam güzel olmadı.

  ne zamandır eşim buradan ayakkabı alır, çanta alır. hep de çok memnun kalır. en sonunda ben de tergan'dan bir ayakkabı aldım. ilk bir hafta ayağıma vurdu, bileğimi acıttı. "deri ayakkabıdır yapar" dedik sineye çektik. toplamda 5-6 kere giydim giymedim, sağ tekinin tabanı arka tarftan ayrıldı. derhal mağazaya götürdüm, gözümün önünde her iki tekinin de tabanını elle ayırdı mağaza elemanı, "ikisini de tekrar yapıştırsınlar" dedi ve tamire yolladı. bense hiç kavga modumda olmadığım için yenisini talep etmedim, "nasılsa 4-5 güne gelir" dedim. bugün 17. gün. ayakkabı bende durduğundan çok tamirde durdu ve benim de sinir katsayım arttı bu sürede. bakalım ilerleyen günlerde neler yaşayacağız tergan'la.

  edit: 18. günde ayakkabım geldi. yapmışlar, sağlam gibi de duruyor. lakin ayakkabıyı verirken biraz da genişlemesi için kalıpta kalmasını söylemiştim ama bu talebim siklenmemiş. bir daha "yanlardan açar abi" yalanına inanırsam 2 olsun.

  edit: aynı ayakkabının ilk senesi içinde 2, toplamda 3 sefer tabanı açıldı. her seferinde mağazada gazımı alıyorlar, kavga da edemiyorum. ama daha almam ayakkabı tergan'dan. midem bulandı arkadaş, ne bu.
 • çocukluğumuz bu markadan cüzdan almakla geçti. on küsür hoca, hepsine birden öğretmenler günü tatavası. ulan birine alsan diğeri küsüyor. ya matraş ya bu. aşağıları da kurtarmıyordu demek.
 • 14 yaşındayken devlet parasız yatılı bursu ile aldığım ilk cüzdanın markası. o cüzdanı 8 yıl kullandım. hala da sağlamdır. onun üzerine aldığım 2 cüzdan ve kartvizitlik de aynı marka. gözümdeki imajını ve kalitesini siz düşünün.

  seni andım bu gece. kulakların çınlasın.
 • bir daha tergan'dan başka marka ayakkabı almayacağım. gerçekten çok kaliteli ürünleri vardır.
 • topuklu ayakkabı giymekte zorlanan bir insan olarak topuklu ayakkabılarını bile çok rahat giydiğim, kalıpları rahat,ürünleri sağlam olan yerli firma.