• ankara'da bulunan üçüncü nesil kahveci. kahve kaliteleri en yukarıda. gerçi çok anlamam ama kahvelerin kaliteli olduğuna ikna oldum. içtiğim kötü kahveleri görünce aradaki farkı hissediyorsun. küçücük ama hoş ve rahat bir mekan. 45 dakika 1 sat kadar oturmak için ideal. çalışanlar gayet sıcak kişiler. oturup sokaktan geçenleri izliyorum haftada 1-2 kez. tavsiye ederim.
  • bundan 2 yıl önce ilk gittiğimde kahvelerini özel getirtiyorlardı diye hatırlıyorum. sanırım probador colectiva'ya geçmişler.

ankara'da küçük sakin bir mekan. lezzetli kahveleri var.
  • datça'da bulunan, dışarıdan görüntüsü güzel ama içine girince çalışanlarının düşük enerjisinin tüm mekana yayıldığını fark edeceğiniz kahveci. müzikleri güzel, kahveler okey ama fiyatları fazla, tatlıları cazip gözükmüyor, üstelik gereksiz pahalı. bir daha gelmem.
  • ankara olgunlar sokakta bulunan bir kahvecidir. küçük ve sakin bir mekandır.
  • datça’da kumluk yolu sonunda bulunan kahveleri gayet güzel olan mekan. datçaya gelip kahve içmek isteyenler için değerlendirilmesi gereken ve pişman olmayacağınız kahveleri var. kahvelerini istanbuldan haftalık olarak getirdikleri bilgisini verdiler. f/p olarak da gayet tatmin edici
  • delonghi kg49 marka/model ev tipi öğütücü kullanıyorum, gayet memnunum. türk kahvesi inceliğine indiremiyor yalnız. bu da benim için kusur değil.
hesabın var mı? giriş yap