• an irish pub song şarkıları oldukça iyidir. zaten bu şarkıyla tanıdım kendilerini. hit bir şarkı. o şarkıyı dinleyip başlayınca diğer şarkıları biraz daha sıradan gelse de fazlasıyla iyi bir grup.
  • dropkick murphys videolarını izlerken youtube'un gözüme gözüme sokmasıyla an irish pub song isimli parçasını dinledim. hakikaten çok iyi iş.
  • şarkılarında irlanda çizgisini bozmadan günümüz punkı ile harmanlayan enerjik bir grup. an irish pub song şarkısı en güzel şarkılarıdır. benim için ogun sanlısoy'un saydım'ı gibidir. grubun en popüler şarkısıdır. diğer şarkılarda aynı tarz hakim olsa da o kadar sarmaz insanı. tahminimce grup daha iyi bir şarkı yapamadıkça bu güzel şarkının akustiğini de yapar sonra alır yürür.
  • güzel şarkı yapan adamlar. eğlenceli, uzun yolda, arkadaşlarla bira içilirken dinlenilesidir.
  • interesant bir grup.

istanbul'da uyandığımız kasveti bir mesai sabahında iş arkadaşım dinlerken geşfettik kendilerini. başta "kafamı şişirdin ya bu celtic desen tam celtic değil, folk desen tam folk değil yahu bu nedir!" derken saçma sapan bir şekilde ritm tutmaya ıslık öttürmeye felan başladığımı fark ettim.

sabah sabah şimdi buz gibi bir yeşil bira ne güzel olurdu diye iç geçirerek müzikal zevkime çok uzak bir şeyler dinlemenin şaşkınlığını yaşıyorum.

bizim en sevdiğimiz rocky road to dublin ve my time again oldu.

dinleyin kız, eğlenceli birileri.
  • https://youtu.be/ryr1oora26q

böyle sıradan bir şarkıyı tin whistle ile güzelleştirmeyi başarabilmiş boş grup.
  • rum ile jack'in karışımı olan güzel bir içkiden ismini alan grup. ya da fena salladım. ama düşününce irlanda'da jack falan da yani. neyse.
  • oldukça eğlenceli şarkılar yapan irlandalı grup.

daha önce dinlemeyenler an irish pub song şarkıları ile başlayabilirler.
  • avustralya menşei olan, solistinin iskoçyalı olduğu underrated bir grup. hüzünden tutun, punk'a kadar pek çok havada şarkı yapabiliyorlar. müziklerini dinlediğinizde bazen duygulanıyorsunuz, bazen de coşkuya kapılıyorsunuz. bunun yanında şarkılarında inanılmaz mecaz geçiyor anlamsal açıdan zor şarkılar yani. haa yok abi ben kopmak istiyorum derseniz o zaman ideal bir grup. tavsiye ederim efenim.
hesabın var mı? giriş yap