• stargate sg 1'da nid'den ayrılmış ajanlardan oluşan gizli operasyonlar yürüten yeraltı organizasyonu.
  • http://www.imdb.com/title/tt3733774/

"nicolas cage kedi olalı bir fare tutmuş" dedirten film. imdb'de oldukça düşük puan almasına rağmen ben beğendim. ortalamanın biraz üzerinde.

ilk dakikalarda nicolas cage'i gördüğümde, "bu adam fargo'nun üçüncü sezonunda oynamalı, adam tam fargo'luk tip" dedim, ardından "film true detective'in ikinci sezonunun daha iyisinin konsantresi gibi" dedirtti, sonda da "breaking bad" havası ufaktan bir esti. ama ufaktan.
  • ağır bir tempo ve karanlık bir atmosferde geçen, müzikleri fena olmayan orta kalite bir film.

--- spoiler ---

filmin özetini geçiyorum:

(bkz: biz bu boku niye yedik)

--- spoiler ---
  • nicolas cage dedik elijah wood dedik. izlenir bu ikisinin filmi dedik. kabak çıktı.

hayır bu filmi neden çektiniz amk . (bkz: sebebi neydi ki)

aklınızdan bile geçirmeyin izlemeyi. bildiğin bullshit ( 2/10)
  • nicholas cage'in diğer uyduruk filmlerine nazaran daha başarılı ama yine de eh işte seviyelerini geçmeyecek ve şahsen beğenmediğim 2016 yapımı film. elijah wood olmasaydı dikkat bile çekmezdi muhtemelen.
  • 2016 yılı yapımı soygun temalı macera filmi. nicolas cage'nin the bad lieutenant: port of call filmindeki terence'den esintiler sunduğu, yer yer komik ve uçuk kaçık bir karaktere büründüğü fena sayılmayacak bir film. kendisine saçma seçimleri yüzünden kızsam da iyi bir senaryo ve yönetmenle başrol ya da yan rolde patlayacağına eminim. filme gelirsek, polis memuru olan cage bir rastlantı sonucu büyük kefaretle serbest bırakılmış bir adamı keşfediyor. bu kadar büyük kefareti kim ve ne için öder diyerek olayı araştırmaya başlıyor ve yanına elijah'ı da alıyor. amaçları bu kişiyi soymak. bunun için de iyi bir plan yapıyorlar.

film son zamanlar kötü işler çıkartan cage'nin fena sayılmayacak filmlerinden. bana göre bir diğeri de mandy filmidir.

filmde cinsellik ve çıplaklık ilk sahnede mevcut.
hesabın var mı? giriş yap