• çok değerli badişimin entrysi sayesinde doğumgünüsü olduğunu farkettiğimiz kuşçu yazar kişilik.

bizler de kutluyoruz efendim. her yeni yaşınızda bahtiyar olasınız.
  • bişında çevirdiğimiz geyiğe bakınca içim rahat bir şekilde söyleyebiliyorum ki; iyi ki doğmuş!

bumbarın üzerine mum diktik, bekliyoruz hacı. sürpriz misafirler de var.*
  • açları doyurmuş, cahil cühelayı bilgilendirmiş, ne kadar teşekkür etsek hakkını veremeyeceğimiz doğa adamı. sağolsun o kadar yol tepti de geldi yanımıza. ne yedirebildik ne içerebildik doğru düzgün, bir daha antalya'ya geldiğimizi duysa koşarak uzaklaşır herhal ama biz kendisini çok sevdik. 3 günlük geyik bayırı gezimizin en güzel, en değerli anıları bu adamın eseridir.

bunlar biline.
  • şimdi... "yardımsever bir insan" deyip, tanım tanım devamı örnek alıntı ya da bkz değil şeysinden sıyıralım da, rahat rahat yazayım böyle forum tadında.

yardımsever olduğunu söylemiş miydim? adama dedik ki, "antalya'ya geldik, tırmanıyoz. gelsene, tanışalım". "ama" dedik "erzak işini ayarlayamadık, gözünü sevelim gelirken birkaç bir şey getir. ölmeyelim acımızdan" dedik. dünyanın yolunu yürüyüp gelmiş. bir de baktık, iki elinde iki torba ufukta göründü. yemin ederim, noel baba'yı almış ecnebi pijleri gibi hissettim o anda.

söylemiştim sanırım, çok yardımsever bir adam. ama hoşsohbet olmasından hiç bahsetmedim dikkat edersen. her önüne gelen yabışmasın diye, arkadaşlığını kendimize saklamak istiyoruz çünkü hanım ve ben. ama hakikaten sohbeti çok keyifli, orası ayrı.

böyle kafam güzel gibi yazdım ama iş yerindeyim yeminlen. sadece geyikbayırının tadı hala damağımda ve gerçekten ne thebug, ne de geyikbayırı hakkında doğru düzgün cümle kurabilecek kadar soğukkanlı düşünemiyorum.

çok teşekkürler thebug!
    tekrar görüşmek üzere.
  • kendisine halk arasında "okaaağn" diye seslenilir. doğum günü kutlu olsun. biz de seviyoruz kendisini ama rubiks cube gibi değil. alakam yok yani, olmasın da. neyse çok farklı yerlere gidiyor bu yazı. lksdjslfj
  • rubiks cube'un entry'lerinden sonra kendimde, thebug'la ilgili bir şey söyleyecek hakkı bulmasam da utana sıkıla ben de bir şeyler söyleyeyim mi, çok içimden geldi (sevimli suratlar falan fıstık):

sadece, "aman doğa önemli tabi korumak lazım, ama benim rahatım bozulmasın" adamlarından olmadığı için bile takdir edilmesi gereken bir insan. (tek istisnası defender sanırım, onu da maruz gördük gitti) ayrıca bu doğa sevgisiyle bana da ilham verdi (ya da gaz verdi?), eklemeden geçemem.

yalnızca "tüm bu insanlar bu kadar dar görüşlü ve acımasızken, ben ve benim gibi birkaç kişi bu toramanlara nasıl derdimizi anlatırız" diye bir karamsarlığa kapılmış biraz. kapılmasın. bir thebug kolay yetişmiyor. (eheh)
  • güzel yazıyor.
  • exifden sorumlu böcük fotografçısı.
  • yedinci nesil yazar.
  • biraz gecikmiş olsak da, doğum günüsünü kutlamanın şart olduğu yazar kişisidir. gecikip ayıp etmişsem affola..

(kızım biriniz de haber verin lan, ayıp ettik adama yeminlen.)
hesabın var mı? giriş yap