şükela:  tümü | bugün
 • michael jackson un bir zamanlardaki rekor satış yapan albümü..
 • michael jackson'nın 1983'te cıkardıı 8 grammy odullu albumu...bu ona ozgu bi rekordu taki santana supernatural albumu ile ona* ortak olana kadar...
 • michael jackson'nin kirmizi deri kiyafeti ile beyne kazinmi$ klibi. genc delikanli michael sevgilisi ile romantizme varmak uzereyken karin agrilari gecirerek dolunay e$liginde kurtadama donu$ur. mezarlarindan biz dansetmek icin dogmu$uz diyerek cikan zombilerle
  birlik olup kiza dunyayi dar ederler.
  $arkinin giri$indeki kapi gicirtisi sesi ve biti$indeki kahakaha efekti tuyler urpertir*.
  klibi seyrettikten sonra ulan bu herif $arkida ne anlatiyo ki diye merak eden alti ya$indaki cocuk hayranlikla nefret arasindaki ince cizgiyi ke$feder.

  herifin o zamanlardaki dogal cirkinligine bakilirsa hic makyajsiz efektsiz de ba$arili bi $ekilde oynayabilecegini kanitlar bugun.
 • video klip denen zavazingonun ne derece onemli oldugunu ispatlayan videoya sahip wacko jacko sarkisi. john landis in yonettigi videoyu 80 leri doyasiya yasamis herkes hatirlayacakaktir. bizim mahalleye gelip ilk videoda izlendiginde yarattigi olay ise hala aklimdadir. tv karsisinda deliler gibi dansettigimizi, zombi triplerine girdigimizi unutabilmis degilim, unuttuysaniz siz de hatirlayin.

  konusu kisaca soyle idi

  maykil biyatch nigga yavuklusunu korku filmine goturmustur.ve fakat gevik karinin "maykil beni nebcim filmlere getiriyosun allansen?" diye sarlamasi sebebiyle filmin ortasinda cikarlar. maykil kariya killandigindan midir bilinmez "dur suna bir oyun edeyim" der, eve donus yolunda kizi cin peri mevzulari acip killandirmaya baslar. ulkemizde bu mevzulardan korkan herkesin verdigi "ya baska konu mu yok, kapayin su konulari" reaksiyonunu veremeyen kiz tirsmaya baslar. sonra maykil role kendini kaptirir, bildigin hohini olur. kiz kacar, maykil kovalar. sonra meger hepsi bir ruyaymis dedirtilir. sonra belki de degildi dedirtilir.
 • maykıl ceksının makyajsız halini görebileceğimiz tek klip
 • eaglesin greatest hits albumunden daha az satmi$ olan album.
 • micheal jackson un ikinci ve en iyi albümünün adı.aynı zamanda tüm zamanların en iyi video klibine adını veren parça,tüm zamanların en çok satan albümlerinden de biri.
  prodüktör koltuğunda yine quincy jones oturmuş.albümdeki tüm parçalar hit oldu sanırım.the making of thriller adlı video kasette tüm zamanların en çok satan video kaseti olmuştur.
  thriller baştan sona sıkmadan ve büyük zevkle dinlenen,müzik tarzları arasında gidip gelen,boş şarkının olmadığı ve hakkı tam olarak verilmiş bir albümdür.
  billie jean,beat it,thriler ve wanna be startin something benim favori hitlerimdi bu albümde.
 • albümün tamamında duyacağınız tekrar tekrar dinlenesi şahane bass riffleri the brothers johnson'dan louis johnson'a aittir. bu zat-ı muhterem zaten çoğu qwest albümünde yeralmaktadır. kim ne derse desin lady in my life ile pyt en süper parçalardır bu albümde.
 • ing. heyecan ve gerilim uyandıran eser (gösteri, roman. vb...).
hesabın var mı? giriş yap