• eskiden sürekli tiktok reklamlarına maruz kalıyordum. bir gün gene reklam çıktığında 'neden bu reklam' gibisinden bir şeye tıkladım. tam hatırlamadığım kadarı ile orada bi ayarı kapattım ve artık sadece netflix reklamları görüyorum. tiktoktan evladır.
  • somun ve civataların buluşma ortamı
  • bazı kullanıcıları tarafından kansere çevrilen, aslında bu kadar tepki gösterilmesi saçma olan uygulama. son zamanlarda gençler adına güzel işler yapmışlardır.
    (bkz: whitefest)
  • kanser olmak isteyen indirebilir
  • gün geçmiyor ki boktan bir uygulama daha piyasaya çıkıp vakit öldürmesin
    nefret le sildiğim uygulamaların ilk sıralarında yer almaktadır
    gereksizdir, vakit kaybıdır, beyin eritici özelliği bulunmaktadır

ıq killer
  • iq turnusolu
  • (bkz: bik bik)
  • popoya doyduran kaliteli oluşum. ekranın yaklaşık yüzde yetmişi popoyla doluyor ne güzel. lımbır lımbır, löp löp, bıngıl bıngıl... ne muhteşem şeysin sen. her çeşit popo var. popo içeriyor demiş miydim
  • andy warhol'un “bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak” cümlesinin vücut bulmuş hali.
  • mobil bir uygulama. bu uygulamanın insana ne kattığını, ne amaçla kullanıldığını hâlâ çözebilmiş değilim. kullanan arkadaşların telefonlarının ekranına bazen bakıyorum, tek gördüğüm şey kendilerini komik sanan bazı türklerin evde anlamsız haraketlerle dans etmesi, arabada giderken yolu çekmesi ve bunun gibi faydasız, saçma, anlamsız, izleyiciye hiçbir şey katmayan şeyleri gösterdikleri videolar...
hesabın var mı? giriş yap