• komedi dükkanı'nda bir bölümün konusuydu tolgshow. bu programın tv8 ve trt'deki bölümlerini hala ama hala izliyorum. nerede ne söylendiğini ezberlesem de hala gülebiliyorum. o bölümler bana en güzel çağımı hatırlattığı için ayrı bir seviyorum. diğer iki programa hiç o kadar bağlanamadım. umarım tolgshow'la dükkan ruhu geri gelir. yayın günü yine cuma, saati de 19:55 olsa ya...

o bölüm

edit: korkarım ilk bölümü yılbaşında yayınlanacak.

y: seyirci gülme!
    tç: hadi hep birlikte köşelerde ağlayalım...
  • biletlerin bittiğini belirtmiş. bakalım nasıl bir show olacak.
  • açılın koşa koşa yayından kalkmaya geliyorum.

(bkz: fox tv'de talk show yapmak)
  • yeni bir format.
  • format aynı format. değişen sadece tv'de ki ismi. ilk çıktığında tv8'li zamanların da hayrandım, salih kalyon ile birlikteyken. sonrasında sıktı.
  • ilk duyduğumda talk show sandım ama değilmiş

fox tv de başlayacak olan tolga çeviğin yeni komedi şovu.
  • tv8'de salih kalyon ile komedi dükkanı ile başlayan format,
    arkadaşım hoşgeldin
    müdür ne'aptınolarak devam etmişti ve şimdi tolgshow oldu.

tolga çevik hayranı biri olarak tekrara düştüğünü söylemek istiyorum. arkadaşım hoşgeldin yine böyle biraz daha orijinaldi ama müdür ne'aptın'da tamamen tekrara düştüler...

yeni programda yenilikler var denilmiş. umarım gerçekten çok büyük yenilikler, farklı şeyler olur da reytingi bol olur ve o güzel esprilerden mahrum kalmayız.
  • dün "ulan bu tolga cevik'i izmir'de acik havada izlediydik canli canli, ne zamandir gorukmuyor" diye dusunduydum ki bu yeni model bugun cikti karsima. ıyi la; izler izler guleriz en azindan bu boktan hayatta...
  • star tv'de yayınlanan 35 bölüm efsaneydi. sonra arkadaşım hoşgeldin isimli ne olduğunu tam olarak anlayamadığım şey yayınlandı. başkası adına utanma eylemini sık sık gerçekleştiriyordum neredeyse. ama dediğim gibi star tv'deki bölümler gibi olacaksa , başlasın yeniden.
  • yatak döşek hasta olduğum için akşam zorlu centerdaki gösterisine gidemeyeceğim show programıdır. 2 kişilik bileti gişe fiyatından almak isteyen olursa bir yeşil uzaktayım.

edit : biletleri verdim arkadaşlar, ilgilenen tiyatroseverlere teşekkürler
hesabın var mı? giriş yap