• yeni türedi bunlar, kulaklıkla son ses müzik dinleyen insandan daha beteri. instagram'dan, facebook' dan
    videolar kısmına girip sesli sesli dinliyorlar.
    bir tanesi youtube dan açmış son ses dinliyor. ters bi şekilde uyardım, gözünüzü seveyim aman vermeyin göz açtırmayın bunlara.
  • bak işte buna tahammül edemiyorum. ben artık insanların saygısızlıklarına tahammül edemiyorum sanırım. yahu ben kulaklıkla bile müzik dinlerken, kulaklığı çıkarıp dışarı ses gidiyor mu diye kontrol ederken, sen benim kulaklıkla dinlediğim müziği bile bastırır derecede açık sesle nasıl video izleyebiliyorsun. bu insanın hakkına tecavüz etmektir. aymazlıktır, terbiyesizliktir.

çok mu yükseldim?
  • böylelerinin kulağına eğilip amk çocuğu kulaklık 1910 yılında icat edildi. haberin yok mu demek istiyorum.
  • ulan hödük, ulan kuş beyinli, ulan şehir magandası ...
  • kurtlar vadisinden kesitler izleyen insandan kötü değildir.
    adam 85 kişinin içinde cendere çaldırıp polatın artist laflarını dinletiyor.

ve baktığında normal insan zannedersin, böyle de garip bir şey.

yalnız bi ara educatedear remixi dinletmiştim yanlışlıkla.
    kulaklığı çıkardım, işimi hallettim sonra takmayı unutup videoya geçtim, kulaklık hala kulağımda.
    bir bastım, ses geliyor ama dışarıdan geliyor sanki.
    allah allah dedim, bir gariplik var.
    sonra baktım herkes bana bakıyor, o anda anladım durumu ve kulaklığı takıp uzaklara baktım bütün yol.

ve bu ayı gören adam remixi.

irkildim.
  • toronto’da da aynı manzarayla karşılaştıktan sonra, kabullendiğim insan türü.
  • bunlardan birini bagirta cagirta sikicem az kaldı. bazi seylerin halk tabanina yayilmasi yaramayabiliyor, sosyal medya akilli telefon falan... amk medeniyetsizleri.
  • ağzına kürekle vurulasıdır. kulaklık denen şeyi boşa mı icat ettiler be kardesim, tak ne izliyosan izle.
hesabın var mı? giriş yap