• davetiyesini aradığım über güzel torrent sitesi.
  • yıllarca torrent ile film download ederim, en güzel site rarbg dir. popüler olan mkvcage, encoder ozlem, etrg, ettv gibi rip ünlüleri, filmleri rarbg download edip sonra kendi riplerini oluşturuyorlar.
  • ınvite'ına talip olduğum mükemmel site.

valla davetiyenize büyük talibim hem de.
  • davetiye gönderen olursa çok makbule geçer..
  • 29 kasım 2018 tarihinden itibaren yapmış olduğu üyelik alımları 10bin kişi ile sınırlı olan torrent paylaşım sitesi.
  • davetiye ile üye olanlar lütfen bokunu çıkarmayın. indirdiğinizi upload edin. indirip silmeyin. sizin yüzünüzden bir torrent sitesinde daha turkey blocked yazısı görmek istemiyorum.
  • siteye girilse kocaman "happy2019" kodu ile üye olunabileceği görülen torrent şeysi...
  • (bkz: seedbox) ile kullanımı hem sizin için hemde size davetiye veren kişi için daha sağlıklı olur.
  • eğer "turkey is blocked" yazısı çıkarsa bu sitede, oturur ağlarım. seneleeerdir dünyaları indirdiğim torrent sitesi olmuştur, olmaya da devam edecektir. şaka değil valla üye olduğumdan beri 2.26 tb veri indirmişim, daha da fazlasını göndermişim. kıymetlimisss!

not: davetiye diye boşuna gelmeyin, daha önce iki kişiye buradan davetiye vermiştim; biri edepli kullanım ratio'u düzgün tuttu, diğeri indirip indirip uçurulmuş, o yüzden epey bir süredir davetiye vermiyorlar bana. verirlerse ama neşelendiririm sizi.

ek: toplu gelen sorulara yanıt vereyim;

1) davetiyem yok (bkz: not).
    2) ratio'yu, indirmeye başlayıp aynı zamanda gönderim de yaptıkça çözeceksiniz. tl genelde 1.0 gibi bir ratio istiyor limitsiz indirme yapmak için. ne kadar indiriyorsanız o kadar göndermeniz de lazım bildiğim kadarıyla.
    3) ücret olayı yok. ücret vererek vip gibi bir hak kazanıyorsunuz, onun haricinde davetiye+dl/ul koruduğunuz sürece para istemiyorlar.
    4) ratio'yu 1 ve üzeri tutmak için indirdikten sonra uzunca bir süre gönderim yapmanız lazım.
  • 5 mbit upload hızıyla türk internet kullanıcısına hitap etmez. niş zevkleriniz yoksa pek matah bir tarafı da yoktur. gerekirse 1 hafta kapatmam bilgisayarı yinede ratio oranımı düşürmem diyen adamın kullanacağı mecradır.
hesabın var mı? giriş yap