• kaliteli.
  • dizilerin ambiyansına, tarzına uygun müzik yapmayı çok iyi bilen müzisyendir. çukur 2. sezonda oluşturulmak istenen farklı havanın başarılı olabilmesinde katkısı büyüktür.
  • genellikle ay yapım dizilerinin müziklerini besteleyen ve bu konuda kendini aşmış müzisyendir.
  • serdar ortaçın formülünü dizilere uygulayıp başarılı olan sanatçımsı
  • kendisiyle tanışma fırsatım olmuştu. ilk intiba olarak çok mütevazi efendi bir adam diyebilirim.
    kendisi türkiye şartlarında oldukça kaliteli bir müzisyendir.birçok müzik aletini çalar ayrıca ses de var daha ne olsun. toygar ışıklı'ya "sanatçımsı" diyenler rönesans döneminde michelangelo da vinci ve rafaello'yla batak mı atıyordunuz? anlamak güç.hadi göz nizam yok diyelim kulak da mı yok be kardeşim.
  • çukur dizisi için son olarak bestelediği bıçak sırtı ve intikam müzikleri çok çok iyi olan müzisyen.
  • gölcük doğumludur kendisi. lisans eğitimini marmara üniversitesi müzik eğitimi bölümü şan anadalında tamamlayan besteci, ardından müzik ileri araştırmalar merkezi, kompozisyon (bestecilik) master programından mezun olmuştur. halen i. t. ü . müzikoloji ve müzik teorisi doktora programına devam etmekte olan müzisyen, berklee college of music de “film scoring ” okumuştur. tüm bu eğitim dönemimde, klasik batı müziği, 20. yy müziği, caz, klasik türk müziği üzerine hasan uçarsu, kamran ince, pieter snapper, david osbon, şehvar beşiroğlu, nail yavuzoğlu gibi önemli besteci ve hocalar ile çalışmalarda bulunmuştur.
  • çok büyük müzisyen, sanatçı. diziler filmler için yaptığı soundtrack'ler birbirinden harika. kendisinden tek bir beklentim var, çukur'a biraz daha eğilmesini. şu ana kadar yaptıkları gerçekten çok iyi ama nedense bana az geliyor. ne bileyim bir içerde, ezel kadar soundtrack barındırmıyor çukur ki barındıracak da çok fazla sahnesi, malzemesi var.
  • sesi ve müziği kaliteli,adam gibi adam.

seni geç keşfedip dinlemeye başladığım için üzgünüm.
  • dizi müziği kategorisinde altın kelebek ödülü alan türkiyenin hans zimmer i
hesabın var mı? giriş yap