• adobe acrobat veya flash yüklemeye çalışırken zorla bilgisayara yüklenen ve silinemeyen lanet program.

her yerde true key uninstal, true key silinmiyor, true key sikerim öyle işi diye arattım. sonuç bulamadım.

konu hakkında mail attığım mcafee'den gelen cevapta mcpr.exe yükleyip, silmemi istedi ve sonuçta silindi.

mcafee removal tool programın adı. google'dan aratıp indirip silebilirsiniz.

geçmiş olsun.
  • topu topu 10 entry var. şukela modu yapınca çıkan entry nasıl silindiği hakkında... yine de adam gelmiş "nasıl siliniyor bu uhuhuhuuuh diye entry yazmış..

kullanmayın abicim bu sözlüğü. gerçekten kullanmayın.
    not: mcafee removal tool indirip silebiliyorsunuz.
  • iobit uninstaller sayesinde kurtulabildiğim lanet program.

ıobit uninstaller
  • valla komplo teorisyeni çatlaklardan değilim ama bu işin arkasında malum agency olduğuna adım gibi eminim.

flash güncellemesi sırasında tik'i kaldırmazsan şak diye bilgisayara sızıyor. silmek de imkansız.

ilk yaptığı iş net geçmişinizi tarayıp bütün kullanıcı adları ve şifrelerinizi elegeçirmek. benim vaktiyle girip girmediğimi bile hatırlamadığım sitelerden kullanıcı adı ve şifrelerimi takır takır gösterdi. ikinci mevzusu da yüz çehrenizi kaydetmek.

cem yılmaz'ın dediği gibi bizim boklu sıfatımızı ve şifrelerimizi ne yapsınlar diycem ama adamların dünya çapında ele geçirdikleri infoya baksana.

silmek için bu macafee'nin uninstal zıkkımını indirmek gerekiyor ki başka türlü zor ya da ben bulamadım.
  • bir şey yüklemeden şu şekilde kaldırılması mümkün olan.
    https://www.youtube.com/watch?v=m1tzmtewajy
  • silemediğim program. normal silemedim, program files'tan uninstall dedim ama programlarda bakınca hala duruyor bu.
  • sahibi john mcafee'yi bitcoin ile ilgili yaptığı yorumlarla tanıdım, bir ara kripto paraları pumplayıp kesesini dolduruyordu, o günden beri adamla ilgili işkilliyim.
    basit bir programı kaldırmak için neden bukadar çile çektiriyorsun be adam, hem biz parolalarımızı neden sana emanet edelim anlamıyorum ki?
    (bkz: pumb) (bkz: john mcafee) (bkz: kripto para)
  • içimden "lanet olasıca ganalın etrafını çerçeve yapmamışlar." sözlerini geçirten uygulama. sinir eşiğini aşınca o amcaya dönüşüyorum naiflik ile sinir harbi arasındaki sınırda. zırt pırt açılınca uyuz oldum hemen, sileyim dedim ve illet bir şey olduğunu şöyle öğrendim:

1. önce normalde insanların denediği gibi program ekle/sil'den kaldırmayı denedim. orada duruyordu zira. ilk sekmede dedi ki "tüm internet sekmelerini kapat." o kapatmadan ben kapadım ve ileri dedim. ikinci sekmede ise hata var, bu ekranı kapatıp tekrar deneyin. 3-4 kere denedim, olmadı. hatta yeniden başlattım, tekrar denedim olmadı.
    2. gizli simgelerde de hiçbir şey yapamadım dangoza. sağ tıkla kapat olayı yok. arka planda çalışıyor it. sonra "sen misin ulan benimle aşık atan!? ben xp döneminde system32'yi silmiş adamım. çek ulan kılıcını!" diyerek pataküte kurulu olduğu program files/true key şeysine gittim. büyük bir şevkle sağ tık ve sil, dedim. güzel güzel ilerliyordu ki "hebelehübele.dll" silinemiyor, yönetici izni sağlamalısınız diyor. onu da yaptım ekstra araştırmalar neticesinde. fakat it herif silinmiyor, en azından silinmiş olan büyük kısmından sonra 3. aşamaya geçtim.
    3. program ekle/sil'de simgesi solmuş halde gördüğüm melek yüzlü şeytana tıkladım ve sil dedim. "program konumunda bulunmuyor, silelim hacı abi" uyarısını verdi ve çat! hemencecik sildi. oh dedim başardım. sonra bir geldim kiiii ohooo adi herif alttan pırtladı "tüm şifreler aynı yerde toplansın" diye. senin been dedim ve 4. aşamaya geldim.
    4. kutsal bilgi kaynağı ekşi sözlükte de konuyla ilgili muzdarip arkadaşların deneyimleri çare oldu ve 2 tık bir reset ile sorun halloldu. ne yani şimdi o kadar itlik yaptın!?

ne diye anlattın lan o kadar demeyin, pişman olmayın diye şerh düşmek istedim. demem o ki uzak durunuz, tıklamayınız. adobe reader ile gelir, başkaları ile gidene kadar canınızı sıkar, vaktinizi alır. legal virüs yemin ederim.
  • (bkz: last pass)
  • mcafee removal tool ile 2 ay önce silmeyi deneyip silemediğim, ancak az önce yine mcafee removal tool ile deneyince silebildiğim dandik program.
hesabın var mı? giriş yap