şükela:  tümü | bugün
  • şu anda oyun atölyesinde testosteron adlı oyunda rol alıyor. şişli terakki lisesi mezunudur ve hatta lisedeyken de tiyatro ile haşır neşirdi.
  • testosteron'da hem performansına hem sesine hayran olduğum 'etkileyici' ( emre karayel aksanıyla) sesli adam. erkek olsaydım şüphesiz "which testosteron character are you" da favorim olurdu. canım benim ya.
  • uc saatlik oyunu "kime benziyo,kime benziyo,taniyo muyum lan yoksa??" diyerek izlememe sebep oldu..taniyani varsa rica ediyorum, siz bilirsiniz, kime benziyo bu adam bu kadar??
  • tuna kırlı'yı ilk olarak testosteron adlı oyunda izledim. oyunculuğuna, ses tonuna, dış görünüşüne bayıldım. hatta bu çocuğu o kadar çok beğendim ki, hayat devam ediyor kadar saçma bir diziyi bile izlemeye kalktım. neyse ki, kısa zamanda, bu kadar drama içimin el vermeyeceğine karar verdim de, sadece tuna kırlı'nın sahnelerini internetten izlemeye başladım. böylesi çok daha güzel oldu... yolu açık olsun, umarım uzun yıllar, çok daha başarılı projelerde görebiliriz kendisini.
  • birisi sirf kendisinin oynadigi sahneleri koysa keske bi yerlere..gece gece icim acilsin diye hayat devam ediyor'un son bolumune tikladim, sezgi mengi o kadar bayik bakti ki icim kiyildi, dayanamayip kapattim. sevgili tuna, rica edicem daha katlanilir bi diziye gec.
  • çok deli mimikleri olan oyuncu. bir hatun taklidi yapışı var ki hatun olduğum halde eline su dökemem.
  • hayat devam ediyor dizisinde, en sevilmez kişi olan yusuf altındağ karakterine can veren, ki garip şekilde o karakteri bize sevdiren, iyi oyuncu kumaşı olan taze kan. kendisi twitter'da şu adreste ikamet etmekte.
  • kardeş payı 13. bölümde matematik öğretmeni rolüyle yarmıştır.
  • ulan istanbul 22. bölümde iddaacı karakterle yarmıştır.
  • dün akşam ilk kez izledigim ulan istanbul'da gördüğüm ve ne muhtesem bir adam dedigim oyuncu. hep oynasa hep bu diziyi izlesem. nasil daha once kesfedemisim.