• komik durum.

hangi partiden olursa olsun, böyle bir durum aşırı komik oluyor ya. yapmayın şöyle şeyler beyler *
  • ulan başkası yapınca itin götüne sokuyorsunuz tunç soyer efendimis yapınca, "ahahahh tatluş ya, komik olmuş".

ilkelerinizi ilikleyim.
  • şu engelle, başlıklarını engelle yazan aptallar şu sözlükten silik yesin artık. ben böyle aptalca bir entry çok az gördüm. beğenmiyorsan siktir git okuma, ya da git engelleyeceksen engelle. adamın profiline girip bakıyorum girdiği entrylerin yarısı engelle!

tanım: tunç soyer'in fake hesap yerine orijinal hesaptan kendini övmesiyle ortaya çıkan komik durum. sadece komik değil trajikomik.
  • bu sefer troll haklı dedirten durum.
  • fake hesabı yerine yanlışlıkla orijinal hesabıyla kendi kendine "çok doğru başkanım" diyen akp'li metin gündoğdu'yu hatırlatandır.

not: tunç soyer'i de sevmem.
  • tabi ki kim yaparsa yapsin gotumuzle gulecegimiz durumdur.
    rezil etmeyelim kendimizi pliz!
  • ulan kimse de dememişki kuşları besliyor diye bir belediye başkanı övgüye mazhar olur mu? kuş besliyor diye pr mı yapılır! ne büyük bir belediyecilik aman allahım!
  • aynen beyler kötü niyet yok, tunç soyer sosyalist devrimci kral adam. aktroll engelle, başlıklarını engelle.
    beyinsizler ordusu sizi. ülkede beynini kullanma yetisini kazanmış insan bulmak samanlıkta iğne bulmak gibi.
  • kimmiş dedim bu adam, izmir'in belediye başkanı çıktı...

bir tane skindirik twitter hesabı yönetemeyen elemana izmir'i mi verdiniz arkadaş?

umarım yollarda, kokusunda vb. bir sıkıntı yoktur izmir'in de tek falsosu budur. ama şu olaydan hareketle çok bir beklentim yok bu elemandan.
  • bu saatten sonra tunç soyer’i öven tüm twitter hesapları nezdimde soyer’in fake hesabıdır.
hesabın var mı? giriş yap