• 2pac'ın diğer bir yazılı$ı..
    (severdik rahmetliyi)
  • (bkz: tupac amaru)
  • onuncu nesil sabirtasi yazar. hoşgelenlerden.
  • tek anlamıyla bir kral...
  • ben bunu bir ara gorup tupac ne lan tepkisini verdigimde, ki bunu bir entryde verdim sanki ama ne alaka bir yandan, neyse sanki bir yazarla gulduk mesaj atti da dedi ki hay cok yasayin gibi, sanki boyle bir takim anilar. yemin ediyorum gri hucre kalmadi, her psikolog kendi patolojisini calisir da dogru, bellek ayvayi yemis durumda.

neyse, muzikle ilgili bir calismanin pilot datasini topluyorum, biri demis ki music events'e: 1) mj died, 2) tupac lived. once dedim geyik yapiyor, asistanlara sordum, zira genclerle calismada asistan sart, dediler ki bu adam 90larda unlu rappermis, sonra florida'da oluyor, fakat sarkilari yayinlanmaya devam ediyor. demek ki sen tupac yasiyor olmasin mi? pes.
  • yaşadığına inanılan rapçi
  • güzelce dinlenilirse farkı çok iyi anlaşılan derin insan. * adlı belgeseli şiddetle öneririm. bir rapçiden çok daha fazlasıydı kendisi. genç arkadaşlara da ufak bir tavsiye; sadece dinleyin kafanızı rahatlatın. hayat biçimi haline getirmeye başladığınız an sıkıntı büyük olur.
  • "all eyez on me " ile yakında sinemalarda göreceğimiz efsane kişi.
  • dik duruşlu, old school rapin mihenk taşı thug life değiminin yaratıcısı büyük sanatçı
  • yetenekli bir o kadar da fevri efsane ama melek olmayan east-west kavgası baş aktörlerinden rapçi.
hesabın var mı? giriş yap