• ‘’biz ne yaptık size’’ diyip kendini haklı çıkarmaya çalışan orta doğu bedevisi.

kardeş siz bize ne yaptınız biliyor musunuz, ümmetin lideri ile birlikte olup başımıza çöktünüz. zenginleriniz, eğitimlileriniz refahı yüksek olan ülkelere gittiler.

‘’ suriyeli sığınmacıların zor koşullarda yaşamaları, her türlü suç ve şiddet ortamının doğup gelişmesi açısından uygun koşulları sunuyor. eğitim almamış, düşük gelirli, dışlanmışlık hissi içinde kimlik bunalımı yaşayan sığınmacı gençler, ileriki dönemde suç kaynağı oluşturabilirler. ’’

—oytun orhan
  • 2023'te gelecek iktidarın yapması gereken ilk iş belli olmuştur...
  • şu çöl bedevilerini tanıdıkça insan daha iyi anlıyor atatürk'ü ve onun ömürlük çabasını. türk halkını, bu karakter yoksunu, insanlıktan ve medeniyetten nasibini almamış bedevilerin çevresinden kurtarmak için neden bir ömür harcadığını görüyoruz. bu çöl bedevisi hain, korkudan kendi ülkesindeki savaştan topukları kıçına vura vura kaçmış, her gün nargile dumanı solumaktan geriye kalan 2-3 tane beyin hücresini de kaybederek bize küfür etmiş. ben sana kızmıyorum, kızamam. çünkü köpek köpekliğini yapar. asıl seni bizim başımıza musallat eden o şeref yoksunu vatan hainlerine kızıyorum. acı çektiklerini görmeden bu dünyadan göçmek bize yasak. hepinizin ağlaya ağlaya bu ülkeden siktir olup gittiği günleri de göreceğiz. benim milletim açlıktan çöpten yiyecek topluyorken seni besleyen zihniyetin de soyuna sopuna sokayım.

t: nankör hain. acilen sınır dışı edilerek toplum vicdanı rahatlatılmalıdır. hiç kimse türk halkını aşağılayamaz, aşağılayan en ağır şekilde cezalandırılır.
  • bunlar gelecekte pkk kadar başımızı ağratacak orası kesin. teşekkürler akp ve bütün ümmetsever zihniyet.
  • tipini s.ktiğimin yaratığının yakında ağzı burnu dağılmış bir şekilde özür videosunu izleriz.
  • ülkeden bir an önce postalanması gereken suriyeli.
  • çok şükür bugün de amımız astarımız sikildi. bakalım türk halkı olarak yarın kime sikileceğiz ?
  • suriye'deki iç savaştan kaçarak ailesiyle birlikte türkiye'ye sığınan suriyeli bir sığınmacı tiktok videosu çekip türk halkına küfür ediyor. yüzlerce sığınmacı da bu görüntüleri beğeniyor.

haber
  • acilen suriyeli mülteci sorununun nihayete bağlanılması gerektiğini anladığımız video.

bu soysuz ortadoğu artığı şunu düşünüyor. bir ülkeyi bok eden halk milyonlar halinde başka bir halkın ülkesine dalmalı ve o halk silmece bundan mutlu olmalı! şerefini siktiğimin ortadoğulusu. en ufak bir ego azalması var mı hamam böceğinde bir bakın!
  • bu adam kılıklı ve bunun gibiler sınırdışı edilecek. yüz verdik deliye geldı s.ctı halıya. serefsiz köpek.
hesabın var mı? giriş yap