• türk kızı yüzünden ülkesinden, vatanından, milletinden ve hatta yaşadığı hayattan, aldığı nefesten soğumuş bir erkeğin yakarışı.

beyler bu allah'ın gayet meşgulken yarattığı kadıncıklar beni doğduğum topraklardan soğuttu!
    beyler ziyadesiyle nobran ve çirkin olan ( aramızda kalsın ben çoğundan güzelim düşünün) bu yaratıkları def edip, en yakın zamanda rus kadınlarından ders alıp geri gelsinler.
    kezbanlıkları ise yedi düvele nam salmış.
    evet beyler gönderelim artık şunları öğrenip geri gelsinler.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası ahaha.
  • nereye göndereceğiz şimdi onu düşünüyorum.
  • kardeş sen git bul bir rus niye uğraştırıyosun bizi şimdi. hayır avrupa'ya falan yollasan işime gelir de rusya pek açmadı beni. tabi avrupa'ya gitsem geri gelip türk erkeklerine tahmmül eder miyim? bilemedim :)
  • türk erkekleri, kadınlardan önce gitsinler insanlık öğrenip gelsinler. adamlığı sonra öğretiriz.
  • oooo ayip beyler! biz tam anlamiyla erkek miyiz? karisini kizini kolladigi gibi, diger kadinlara yan gozle bakmayan, herkesin yasadigi kendine diyip saygi gosteren canlilar miyiz?
  • türk kadınları rage atarken izlemeside ayrı zevkli :)
  • oğluna insanlık öğretememiş ve yetememiş türk kadınının durumuna bakıp, üzülerek yarısına katıldığım durum. ama gitsinler, lütfen değer görecekleri o ülkelerde kalsınlar.
  • kadınlık öğretmeyi amaç edinmiş bir kurum ya da ülkemi var ki türk kadınları oradan kadınlık dersleri alacak diye şaşkınlıkla karşıladığım başlık.
  • ne kadar aşağılayıcı bir söylem bu. ırkçılıktır bu söylem; olabildiğince nefret içerikli buldum. neden bu kadar aşağılanıyoruz , suçumuz bu topraklarda doğmak mı? bu coğrafyanın , bu iklimin özelliklerini taşıyoruz diye ya da hangi toplumdan geldiğimiz belli değilken henüz sırf türklüğü kabul edip bununla gurur duyduğumuz için mi bu hakaretler ? yazık ki ne yazık ; asıl biz türk kadınları sizin gibi basit fikirlere sahip türk erkekleriyle aynı ülkede yaşadığımız için utanıyoruz sizden ve biz kadınlar bu başlığın altına entry giren kadınlar; kendi ırkına , kendi kadınına hakaret edene hak veriyoruz gerçekten utanç duyuyorum , savunmadığınız için ön yargılarınız için zaten ülkemde kadın olmanın zorluklarını görüyor ve yaşıyorken bütün kadınlarımıza yaşamak konusunda başarılar diliyorum.
  • öyle bir mucize eğitim programı varsa ülkenin tüm yerüstü ve yeraltı kaynaklarının bu uğurda kullanılması gereken öneri. aranızda belki bunun yerine ışınlanmayı bulmak için kullanırız o kaynakları diyenler çıkacaktır ama onlara katılmayarak amacımızın kolaya kaçmak yerine imkansızı başarmak yönünde olması gerektiğini belirtmek isterim.
hesabın var mı? giriş yap