şükela:  tümü | bugün
  • var böyle bir durum. orgazm olsa bile olup olmadığını bilemeyen türk kadınlarıyla dolu toplum. kadının yıllardır devam eden sevgililik ya da evlilik hayatı var, hatta çocuğu/çocukları, fakat kadın hiçbir şekilde orgazm olamamış. ne vajinal yönden ne de klitoral.

bu durumun baş sorumlusu ilişkiye girdikleri türk erkekleri midir bilmem. bu sorun türk kadınlarının en büyük sorunlarından birisi benim nazarımda.
    böyle seksli başlıklar * açmayı sevmem normalde fakat huzursuz ediyor bu durum beni. artık türk kadınının özgürce yaşayamadığı bir cinsel hayatının olmasından mı kaynaklı bu durum yoksa ilişkiye girdiği erkeğin bu mevzuyu alış-veriş olarak görmesinden mi, bilmiyorum.

şimdi ne suya dokunmak istiyorum açıkçası ne de sabuna. aşağı tükürsem kadınlar hemen yaygarayı koparacak. yukarı tükürsem delikanlılarımız gocunacak. fakat ortada böyle bir dert var biraderovski. ister kabul edin ister etmeyin. bunu kimse inkar edemez. türk erkeği erken boşalıyor deyip kenara çıkan cingöz ablalarımız bu konu hakkında nasıl mantıklı argümanlar sunarlar hiçbir fikrim yok açıkçası. sunacakları argümanlar da ne kadar tutarlı olur bilmem.

çünkü işine geldiği an "ağlayacak bir omuz arıyorum" diyebilen bu bizim sidikliler (ki her biri nazarımda dünyadaki tüm ırkların kadınlarından daha samimi ve gerçektir. yıllarca tatil köylerinde ve yabancıların konakladığı otellerde dövme ve piercing işi yapmış birisi olarak söylüyorum) iş icraata geldi mi, "ama o omuz geniş olsun" diyebilecek kadar üç kağıtçı olabiliyorlar.
    aynı durum cingöz erkeklerimiz için de geçerli. "önemli olan kalp güzelliğidir" deyip, tezeğin ters yüzü gibi bir kızla tanıştığında kendini hemen alain delon sanan salaklarla dolu toplum.

ortada bir sıkıntı var. bu sıkıntının nedenleri neler olabilir? kadının ötekileştirilmesi, bastırılmış cinsellik, türk toplumun cinselliğe sığ bakması, türk toplumunun cinsellikten utanması, cinselliği bir aşağılama ve aşağılanma unsuru olarak görme?... bilemiyorum artık. ben işin içinden çıkamadım.
    şahsi fikrim, bu sorunun giderilmesinin en net yolu sadece karşılıklı güven ve rahatlık. sevgi ve saygı da var tabii. fakat kafalar rahat olmadığı sürece yaşanılan ilişki iki kişilik mastürbasyondan öte geçmiyor. geçemiyor.
  • türk kadınının seksi kocasına/sevgilisine karşı yerine getirmesi gereken bir sorumluluk olarak görmesinden dolayıdır.

şimdi biliyorum ki seksi böyle görmediğini söyleyen pek çok kadın ve eşinden böyle bir beklentisinin olmadığını söyleyen pek çok erkek çıkacaktır. ancak istatistikler göstermektedir ki türkiye vaginismus olaylarının çok sık yaşandığı bir ülkedir. vaginismus "hastalığı" tamamen psikolojik nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. özellikle kadının kendini baskı altında, sevişmek zorundaymış gibi hissetmesi bu vakaları arttırmaktadır. yani diyebiliriz ki yatak odasındaki bu baskı hem kadının orgazm olamamasının hem de vaginismus olaylarının yaygınlaşmasının temel sebebidir. ve sadece adı konulmadığı, çiftler arasında konuşulmadığı için bu baskıyı yok saymak anlamsızdır.
  • türk kadınının orgazm olmaya ihtiyacı yoktur. önemli olan türk erkeğinin işini halledip hemen sigara içmesidir. halbuki sigara için o kadar çabaya gerek yok, ben alayım bi karton.
  • erkeğin beceri ve tecrübesine göre elbette değişir,
    manyak mısınız nesiniz yahu..
    bi de nerden çıkıyor bu sevmeden zevk alamaz masalları..

mit onlar güzelim, mit..
    yok öyle bi şey.

ben hep seks yapıyorum, zevk alıyorum diyen yalan söylüyormuş,
    nerden belliymiş,
    çünkü kendinden biliyormuş..

sersem tavuğa da bak sen,
    herkesi kendi gibi sanan bu bastırılmış,
    duyguları, güdüleri, libidoları bavula tıkılıp üstünde tepinilmiş hatunlar bi sussa ve de kenara çekilse de gerçekler ortaya gelse..

toplumsal, dini vs. baskılamalarla cinsel sağlığı örselemiş bi dünya kadın,
    o kadar her bokun farkına varıyorsunuz,
    cinsel alışkanlıklarınızın da örselenmiş olduğunun bi farkına varın yahu.
  • bilinçaltlarına yerleşmiş olan ilk gece korkusu ve sevişmeyi erkeğin kadını sikmesi olarak gören kadınlarımızın, sevişmenin duygular eşliğinde oldugunu orgazmın erkekten çok kendilerinde olup bittiğini bilmeleri gerekmekte. adamını isteyerek o yatağa girip "sevişsin" orgazm problemi diye birşey kalmayacaktır.
  • yok kardeşim böyle bir şey.

en güzel ispatı sabah programları. dinliyorsun ki kadın kaynıyla, üstüne bi de kaynatasıyla yatmış, yok efendim çeşitli kombinasyonlarda toplu seks yapmış. sonra kadının tipine bakıyorsun. bin yıl düşünsen bu kadının cinsellikle bağlantılı en ufak bir hissi olabileceğine inanmazsın. kadın oturmayı, konuşmayı, karşısındakinin suratına bakmayı bile bilmiyor. ama senin benim gibilerin aklından geçmeyecek, aklından geçse bile mezhebine sığmayacak fantazileri leblebi gibi yutmuş kadın. hayır bi de bu kadınlar bir değil iki değil. her sabah her kanalda boy gösteriyorlar.

hadi biri ikisi nemfoman desek, geri kalanları zevk alıyorlar ki bu kadar toplum baskısına rağmen çığırlarından çıkıyorlar.

şehirli entel bebem benim. orgazm, vajina, klitoris, penis demeyi biliyorsun diye seksten anladığını sanmasan iyi edersin.
  • türk kadınlarının bir araya gelip bunu konuşması ve bi' sonuca varması da çok hoş doğrusu.
  • (bkz: #22040798)