şükela:  tümü | bugün soru sor
 • partnerinin beceri noksanlığından ileri gelir.. tamam ey türk erkeği, yeterince sevişemediğinden genelde erken boşalıyorsun da bunun eli var dili var.. hiç olmadı o kendine dokunurken geç karşısına striptiz neyim yap bir katkın olsun?

  gerçi son dediğim olmadı sanki?

  (bkz: türk erkeklerinin erken boşalması)
 • türk kadınının seksi kocasına/sevgilisine karşı yerine getirmesi gereken bir sorumluluk olarak görmesinden dolayıdır.

  şimdi biliyorum ki seksi böyle görmediğini söyleyen pek çok kadın ve eşinden böyle bir beklentisinin olmadığını söyleyen pek çok erkek çıkacaktır. ancak istatistikler göstermektedir ki türkiye vaginismus olaylarının çok sık yaşandığı bir ülkedir. vaginismus "hastalığı" tamamen psikolojik nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. özellikle kadının kendini baskı altında, sevişmek zorundaymış gibi hissetmesi bu vakaları arttırmaktadır. yani diyebiliriz ki yatak odasındaki bu baskı hem kadının orgazm olamamasının hem de vaginismus olaylarının yaygınlaşmasının temel sebebidir. ve sadece adı konulmadığı, çiftler arasında konuşulmadığı için bu baskıyı yok saymak anlamsızdır.
 • türk kadınının orgazm olmaya ihtiyacı yoktur. önemli olan türk erkeğinin işini halledip hemen sigara içmesidir. halbuki sigara için o kadar çabaya gerek yok, ben alayım bi karton.
 • erkeğin beceri ve tecrübesine göre elbette değişir,
  manyak mısınız nesiniz yahu..
  bi de nerden çıkıyor bu sevmeden zevk alamaz masalları..

  mit onlar güzelim, mit..
  yok öyle bi şey.

  ben hep seks yapıyorum, zevk alıyorum diyen yalan söylüyormuş,
  nerden belliymiş,
  çünkü kendinden biliyormuş..

  sersem tavuğa da bak sen,
  herkesi kendi gibi sanan bu bastırılmış,
  duyguları, güdüleri, libidoları bavula tıkılıp üstünde tepinilmiş hatunlar bi sussa ve de kenara çekilse de gerçekler ortaya gelse..

  toplumsal, dini vs. baskılamalarla cinsel sağlığı örselemiş bi dünya kadın,
  o kadar her bokun farkına varıyorsunuz,
  cinsel alışkanlıklarınızın da örselenmiş olduğunun bi farkına varın yahu.
 • bilinçaltlarına yerleşmiş olan ilk gece korkusu ve sevişmeyi erkeğin kadını sikmesi olarak gören kadınlarımızın, sevişmenin duygular eşliğinde oldugunu orgazmın erkekten çok kendilerinde olup bittiğini bilmeleri gerekmekte. adamını isteyerek o yatağa girip "sevişsin" orgazm problemi diye birşey kalmayacaktır.
 • yok kardeşim böyle bir şey.

  en güzel ispatı sabah programları. dinliyorsun ki kadın kaynıyla, üstüne bi de kaynatasıyla yatmış, yok efendim çeşitli kombinasyonlarda toplu seks yapmış. sonra kadının tipine bakıyorsun. bin yıl düşünsen bu kadının cinsellikle bağlantılı en ufak bir hissi olabileceğine inanmazsın. kadın oturmayı, konuşmayı, karşısındakinin suratına bakmayı bile bilmiyor. ama senin benim gibilerin aklından geçmeyecek, aklından geçse bile mezhebine sığmayacak fantazileri leblebi gibi yutmuş kadın. hayır bi de bu kadınlar bir değil iki değil. her sabah her kanalda boy gösteriyorlar.

  hadi biri ikisi nemfoman desek, geri kalanları zevk alıyorlar ki bu kadar toplum baskısına rağmen çığırlarından çıkıyorlar.

  şehirli entel bebem benim. orgazm, vajina, klitoris, penis demeyi biliyorsun diye seksten anladığını sanmasan iyi edersin.
 • türk kadınlarının bir araya gelip bunu konuşması ve bi' sonuca varması da çok hoş doğrusu.
 • (bkz: #22040798)