• kapıda araba, beykoz sırtlarında villa, 2 tane erkek cocuk, her sene italya/ispanya tatili, ve bunları sağlayacak bir gerizekalı.
  • erkeğinin annesinden bir adım önde olduğunu hissetmek. *
  • açıklıyorum;
    güzel çay demleyen koca.
  • (bkz: para)
  • para para para ! sanmayın ki o şahıs söylemiş
  • kıvırcık saçlı, hafif kavruk, eşşek gözlü, sempatik kızlar hariç, geri kalan kızların hayattan beklentileri yukarıda anlatılmıştır.

edit : cümlede anlam yamulması düzeltildi.
  • entryleri erkekler tarafından girilmiş beklentiler o değil bizim türk erkekleride zengin koca istiyo bkkgkgfl
  • tepesinde nasıl giyinip, nasıl davranacağına karar verme hakkını kendinde bulan beyinsiz babaları, ağabeyleri ne bileyim kocaları olmaksızın, bedenleri ve gelecekleriyle alakalı her kararı kendileri almaları olabilir. giydikleri ve davranışları üstünden değer kazanıp/değersizleştirilip, etraflarındaki siki taşağına denk erkekler tarafından acımasızca eleştirilmedikleri bir dünya da olabilir. yüzüne asit dökülen, 75 yerinden bıçaklanan, dayak yemekten komaya giren kadın haberleri okumaktan kustuk zira.

en basit örnek, ikisi de canice öldürülmesine rağmen özgecan 'namusunu' korumaya çalışırken öldürüldüğü için masallardaki 'masum prensesimiz', 'kardeşimiz', münevver ise su testisi su yolunda denilerek son yolculuğuna uğurlandı bu memlekette. bu insanların davranışlarını eleştirmeden önce, nasıl bir toplumda, nasıl dört ayaklılarla yaşamak zorunda olduğumuzu biraz düşünün.

benim son on yıldır hayattan tek beklentim, şu memleketin başına, bu hastalıklı zihniyeti taşıyan her dört ayaklı erkeği yok edecek kudrette bir salgının musallat olması. belki o zaman daha sağlıklı beklentilerle bezeli entryler girebiliriz. yazının burasında içimdeki josef mengele'ye selam edip bitiriyorum.

imza: türkiyeli bir kadın.
  • yazıklar olsun yine bi dışlanmış bi ötekileştirilmişiz (trip atmazsam olmaz).. tabi ki de özğürlük. bir çoğumuz ya krocan maço ayagına yatan keko sevgılılerı yada işe gel gıt yapan stabıl kocaları yuzunden gün yüzü görmüyor zaten. ve tabi ki benim gibi aşırı muhafazakar aileleri olanları da unutmuyoruz . kısaca daha baskılar yüzünden istedigi tişörtü giyemeyip bakkala ekmek almaya bile gönderilmeyen el ne der korkusuyla kızının balkona çıkmasına izin vermeyen babalar yüzünden bence özğürlük.. (net)..
  • ölmek ve kadın bir tanrıdan yeniden doğmak.
hesabın var mı? giriş yap