şükela:  tümü | bugün
 • gerçekten böyle bir iğrençliği yaşayanları tenzih ederim, hatta özür dilerim. fakat, türkiye'de kızlar arasında ciddi bir "tecavüze uğradım" yalanı var. bu sekilde erkek yumuşayacak, belki kendisine acıyacak, kötü geçmişi vss varsa bu şekilde temizlenecek algısı var. bu da yanlış, genel olarak türk ahlak/namus anlayışının bir yansıması olarak görüyorum. ama yalan da doğru değil, bir şeyi düzeltirken, birisini kandırmış oluyorsun.

  kimseyi suçlamak, bir seyler hatırlatmak gibi bir maksadım yok, yaygın bir yalan cünkü, tartışılmasını istedim.

  sosyologlar, psikologlar esliginde derin bir araştırma konusu da olur, eminim. geçmişi saklamak, utanmak vs. ama birilerinin de onu öğrenme hakkı var, bakın öğrenme diyorum, senin unutmak istemen, benim gerçeği öğrenme hakkımı elimden almamalı.
 • toplum baskısı yüzünden yalan söylemek zorunda bırakılan kızın söylediği yalandır.
 • türk kızıyla ne alakası vardır dedirten durumlardan biri. sevdiği erkeği kaybetmek istemeyen bazı kızların uydurduğu yalanlardan biriyken genelleme yapmanın mantığı nedir. dikkat et sende tecavüze uğrarsın bir gün.

  aman dikkat
 • mesela şu olay: adamların evine gidiyor, ectasy çakıyor, fantezi kostümü giyiyor, grup yapıyor, bunu birkaç kez tekrarlıyor; vajişini resetleyip masum kız olması gerekince de tecavüz ettiler diye piyasaya çıkıyor...

  http://www.cumhuriyet.com.tr/…p_seks_yaptilar_.html
 • yıl: 2005
  yer: mersin

  internet üzerinden bir kızla tanıştım sonrasında telefona konuşmalar mesajlaşmalar filan derken birgün gaza geldim ve atladım gittim mersin'e hatunla buluşmaya. daha ilk görüşme, buluşma elini filan tuttum işte sonrasında bi on dakika sonra sabah kimsenin olmadığı o güzelim sahilde öpüşmeler koklaşmalar başladı derken hatun benim mal olduğumu anlamış olaracakki elini benim cinsel bölgeme attı yani resmen siki tuttu. öyle bi devam etti sevdi, okşadı sonrasında tabi ben kırmızı surat ve nefes nefeseyim bir kuytu bulsam yatırıp sikecem ama sadece yiyişme devam ediyor derken döndü bana ve "sen çok sert sikersin öyle öpüyorsun" diyerek bu konudaki karşılaştırma, ölçme ve değerlendirmede uzman bir hatun olduğunu anladım en azından benden tecrübeli neyse sonrasında ben geri ankara'ya döndüm ama aklımda fikrimde bu var gidip sikecem affı yok derken bir iki hafta sonra tekrar gittim mersin'e otelide ayarladım güzelce buluştuk, giriş yaptık otele, gayet güzel bir şekilde seksimizi icra ettik yatağımızda uzanıyoruz. döndü ve aramızda şu konuşma geçti:

  +bakireliğimi nasıl kaybettiğimi hiç sormadın
  - geçmiş beni ilgilendirmiyor ben bundan sonrasında varım değiştiremeyeceğin şeyler umurumda olmaz. (erkek yalanı)
  +tecavüze uğradım.
  - !!!!!!! error - nasıl diye sorup o anıları sana hatırlatmak istemem ama üzüldüm (yeni sikiştik aq daha devamı var moral bozma işte keyfimize bakalım)
  +ülkücüydü (ocak başganı fln bişiler geveledi)
  - !!!!!!!! susmaya devam

  sonrasında epeeeey bir sonrasında "haklıymışım çok sertsin" diyerek görüşmemiz noktaladık.

  ayrıca sen ikincisin demeyi ihmal etmedi prensesim.
 • bu başlığı açanın allah belasını versin. zannedersem ilk kez bu kadar net konuşuyorum. senin yaşayanları tenzih etmenle olmuyor bu işler. sen bu pislik inançsızlığını topluma yaydığın için bu insanlara inanılmıyor zaten.

  sen hiç tecavüze uğradığını söyleyen birini gördün mü? ben gördüm. hiç onun göz yaşlarını sildin mi? ben sildim. onlar gözü bantlı m.y'ler (16), t.b'ler (8) değil. onlar insan, onlar kurban. ve senin gibiler sayesinde bir kez daha kurban oluyorlar. inan bana sen onlardan daha aşağılıksın.

  biliyor musun? o kurbanlardan birinin canımdan çok sevdiğim biri olduğunu? 6 ya da 8, kaç olduğunu bile hatırlamadığı bir yaşta orospuçocuğunun birinin anal ve oral zorlamasına maruz kaldığını, yıllar boyu unuttuğunu, genç bir kızken hatırladığında ise kimselere söyleyemediğini, senin gibiler yüzünden kimsenin inanmayacağını düşündüğünü, aynalara konuşup terapi yaptığını, evlenmesine 3 gün kala bakire olup olmadığını kontrol ettirdiğini, sonrasında bakire kurtulduğunu anladığında sevinemediğini, uzun yollar kocasına başına gelenleri anlatamadığı için, yalan mı söylüyorum, kandırıyor muyum paranoyaları yaşayıp eziklendiğini?

  bilemezsin tabi... çünkü sen bunları düşünmekten acizsin. içindeki pisliği yay topluma, bulaştır tabi. bir kurban da sen yarat. sen de tecavüz et.

  sizin ahlak anlayışınıza sıçayım. topunuzun... hepiniz geberin de toplum tecavüzcülerden arınsın artık.

  edit: bana "yok mu yani yalan söyleyenler" diye mesaj atıyorsunuz ya! ne diyeyim size helal ya! oturup tespit mi edelim yalan söyleyenleri? ya da bazıları yalan söylüyor diye doğru söyleyenleri de yakalım. yakalım tabi ya. zaten yanmış, bir de ben yaksam ne çıkar? ne inanacağım orospuya ya? desteğe mi ihtiyacı var? sanmam. kesin yalan söylüyor. acındıracak ya orospu! ne acıyayım. bundan sonra 8 yaşında çocuklara da inanmayacağım. hayal gücü geniş geleceğin orospularının. kesin o da yalan! pardon ya geri aldım tüm sözlerimi. erkekler çok tatlı yaratıklar, yapmazlar öyle şey. hep bu kızların yalanları...

  edit 2: başlık "türk kızı" adı altında genellenerek açılmış, "bazı kızların" şeklinde değil. zaten entrynin de ilk haliyle alakası yok. gerçi öyle dahi olsa aynı şeyleri yazardım. karşılaştığınız türk kızlarının bu yalanlarını bu "türk" ülkesindeki tecavüz, taciz, pedofili vs. oran ve rakamlarıyla kıyaslayınca karşınıza inanmanız için yüksek bir değer çıkacaktır. yalan söyleyenler de çıkacaktır. benim itirazım 2-3 kişi yalan söyleyecek diye bütün diğer kurbanları ateşe atıyor oluşunuz. tecavüze uğrayan kişi "bana inanmazlar"ı zaten düşünüyor ve büyük ölçüde bu korkusundan yetkili yerlere başvuramıyor, ailesiyle paylaşamıyor vs. tebrikler size... 2-3 kişinin yalanını açığa çıkarabilmek için bu başlıkla toplumda "tecavüze uğradım diyen yalan söylüyordur" paranoyası yaratıyorsunuz. bunu yıkmanız gerekirken. sizler istediğinize inanıp inanmamakta özgürsünüz elbette . ben bu noktada sizi vicdanlarınızla baş başa bırakıyorum. kezbanlık mı yapıyorum? ben bir kurbanı, bir masumu tekrar yakmaktansa kezban olmayı tercih ederim.
 • "tecavüz yalanının" yaygın olması türk toplumunun ahlak/namus anlayışından kaynaklıdır. insanı bu tarz yalanlara iten sebepler icin bir sürü sosyolojik araştırma yapmak lazım. namus kavramı beyinlerde değişmediği sürece daha cok yalanlar söylenir. çok küfürler edilir. ben yine birilerine bir sey hatırlattıysam özür diliyorum, özel mesajlarda konunun hassiyetinin farkında olmam konusunda mesajlar geldi. küfür edenler de oldu, canları sagolsun.
 • tanıştığı kızlarda bekaret arayan insanlar olduğu sürece söylenmesi gayet doğal olan yalan.

  sen kıza benden önce kaç kişiyle seviştin hı, siki ne kadar buyuktu nasıl oldu anlat diye boktan sorular sorarsan o da sana yalan konuşur gayet normal. etki tepki meselesi.
 • yalanını doğrusunu bilemem ama şu genç 28 yaşımda, 3 kadından duyduğum olaydır. "hep bana mı denk geliyor amk" demişimdir, bu başlığı görünce tabi bi dalgalanma da olmadı değil. yalan yok.

  sonradan kafaya dank ettiren edit: yahu böylesine berbat bir şeyi konuşuyor ve düşünüyor olmamız bile hastalık belirtisi.