• tamamen turkuaz bir forma bulunmamasıyla üzmüştür. 2008'deki forma bayağı güzeldi. nasıl hollanda turuncu ile kafalarda yer ettiyse, bizim takım da turkuazla edebilirdi. tabi kupalara katılmayı başardıkça.
  • olm bu millet hakkaten tasarım, renk uyumu gibi kıstaslardan gram çakmıyor. bunu sokağa çıktığımızda anlıyorduk zaten de ekşi sözlük'ün biraz daha seçilmiş bir kitle olduğunu zannediyordum(öyleydi eskiden).
    nesi kötü lan bu formanın? gayet güzel bir alternatif. esas etkiside siyah şortla giyildiğinde belli oluyor.
  • bu formalar bir tek mehmet topal'a yakışacak.

bilirsiniz kendisi halk arasında örümcek lakabı ile tanınır.

https://twitter.com/…ugzo/status/710389135832391680
  • kırmızı siyah olan formayı tasarlayan arkadaş yatmadan önce spiderman izlemediyse ben de adam değilim.
  • yine üzen formalardır. her milli takımın kendiyle özdeşleşmiş bir forması var, arjantinin beyaz üstüne mavi çubuklu, brezilyanın sarı üst mavi alt, italyanın mavi üst beyaz alt, almanyanın beyaz üst siyah alt vs. ülkemizin de neredeyse yüzyıldır giydiği beyaz üst ve alt olup göğsünde tek bir yatay kırmızı şerit ve ortasında ay-yıldız olan mükemmel forması varken tüm bu saçma sapan arayışlar gereksiz. bırakın efsane formamızı giyelim.
  • kuculenleri trabzonspor'a gondermek gereken formalar. zira giyilir ki bunlar.
  • valla siyah olursa biraz bu sene yaşadığımız olaylara mesaj veriyor gibi olur ama hadi hayırlısı bakalım.
  • nike bu tasarımı sadece bize yaptıysa oldukça güzel formalardır. sadece bize yapmadılarsa da güzel formalardır, ancak bizim için çok esprisi kalmaz. zira milli takım formalarında farklı takımların aynı tasarımı kullanmaları hiç hoş olmuyor.

uzun zaman sonra bana milli forma aldırtacak bu nike.
  • kirmizi siyah formanin birinci forma olmasini dogru bulmuyorum. ozellikle de boyle vitrin bir turnuvada birinci formamiz her zaman beyaz uzerine kirmizi seritli ve ayyildizli formamiz olmali. kirmizi siyah, farklilik yakalamak icin grup maclarinda kullanilabilirdi.

ikinci forma icin ise her zaman savundugum turkuaz veya mavi rengin secilmesine cok sevindim. mavi renk, turk'u sembolize eder.
hesabın var mı? giriş yap