şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evet arkadaşlar olayı açıklıyorum, uzun zamandır süren maddi buhranın sonunda az biraz nefes aldım da çarşamba günü dedim ki bir yerden birikime başlayayım. dolar alan hain falan deseler de 7 tl olmadan bozdurmayan vatan severler olduğu için hainliği bir kenara bırakıp internet bankacılığı aracılığıyla 6.02 tl olan kurdan 16.60 usd aldım. takdir edersiniz ki 16.60 usd'nı zengin olmak hayaliyle almadım, ama kendini korur diye tahmin ediyordum.
    geldiğimiz noktada dolar 5.92 tl.
    e neyi bekliyor bu dolar yükselmek için? tabii ki benim doları zararına bozdurmamı.
    bende vatansever bir türk genci olaraktan tabii ki bozdurmayacağım. dolayısıyla artık cennet vatanımın kaderi benim ellerimde. bozdurursam dolar 10 tl.
    benim gibi hayatı ziyan, buhran, murphy üzerine kurulu arkadaşlar da 15 20 usd alırsa o iş tamam.
    dolar daha da görmez 6yı.
    ha gayret..
    kampanyayı başlatıyorum..
    pamuk eller mobil şubeye..
  • (bkz: dünyanın kendi etrafında döndüğünü sananlar)

bunun bir de yağmurun hep arabasını yıkattığında yağdığını düşünen versiyonu vardır. yağmur yağmasını istiyor musunuz yıkatayım mı arabamı diye espri yaparlar.
  • eski iş yerimdeki bir adam, iş çıkışı otobüs beklerken durakta ne zaman sigara yaksa otobüsün ancak o zaman geldiğini söylerdi. önce espri yapıyor diye düşündük ama adam gayet ciddiydi. daha sonra birkaç kere durakta denk geldik, adam haklı olduğunu ispat etti.

ben başlığı açan yazar arkadaşa inanıyorum. sakın satma o doları koçum.
  • bu espiri daha önce yapıldı dostum