• yıl olmuş 2017 hala sosyalizm falan zırvalayan var ya. neymiş kemalizm anadoluyu aydinlatmamis sadece sosyalizm aydınlatabilirmiş vidi vıdı vidi. twitterin borsa değeri 46478 tane koç holding yapıyor bizim komünistler hala çav bella eşliğinde halay çekerek emek yoğun üretimle ülke kalkindiracak. okul önünde broşür dağıtan kızıl saçlı converseli siyah giyimli komünist koktu burasi.

esas başlığa dönecek olursak tüm gericilerin kafasını sikiym. bir gün anlayacaksınız bilimin cagdasligin ne kadar önemli olduğunu ama o ara sort giydi diye kadın taşlıyor olacaksınız.
  • hindistan trafiği gibiler amk. hiç kimse şeridinden gitmiyor.

a rap laş ma ya ca ğız!
  • hepsinin hayalinde güzel ve özgür kızlar vardır. yaşamak istedikleri hayat da yazları tatile giden yaşıtları olan erkek çocuklarının hayatıdır.
    baskı ile insanın insani vasıfları yok edilemez, aksine artırılır.
  • hiç çarpışmıyorlar, ben inandım.
  • biraz sonra hiç anlamadığı bir dili hıyar gibi ezberleyen büyük alimlerimiz gelirler.
  • şunların önüne çıkıp ben ateistim desen yarına sağ kalmazsın. korkunç.
  • hapishanede volta atıyo gibiler amk
  • beyinler pırıl pırıl yıkanmış, kurusunlar diye, bir o yana bir bu yana dolaştırılıyor!
  • medresede çekilmiş olan videodur. medreseler hakkında etraflıca bilgi almak isteyenlere, kendisi de bir medreeden mezun olan turan dursun'un, medresedeyken yaşadıklarını anlatan kulleteyn adlı kitabı önerilebilir.
hesabın var mı? giriş yap