• cok acele etmeyin dogmak icin, puaniniz yetmiyorsa bir sene daha calisin isvec'te belcika'da falan dogun.
  • türkçe klavye kullanın.
  • peçeteye atlayın.
  • bari sivas'ta doğmayın amk!
  • göbeğine bağlı bir şey göreceksin bak. al onu boynuna dola.
  • doğmayın.
  • mümkünse doğmayın.
  • kanka tünelin ucu bombok bi yere çıkıyor, sen muhtemelen bunu 10-13 yaşlarına kadar anlamıyorsun hatta şanslıysan 18 yaşına kadar anlamayabilirsin ama tünelin ucundaki ışık aslında projektör. gerçekte daha da karanlık burası, sana illüzyon ediyorlar prmbe pembe gösterip.

gelme. doğma. seçme şansın varsa vatandaşlığının daha çok iş yaptığı bir ülkede doğmayı seç, vatandaşını öldüren değil yaşatmaa çalışan bir ülke seç kendine vatandaşlık için...
  • hoş geldiniz pek sayın bebek türkiyede yaşayacağınız güzel günlerde insanlar sizin ;

1: cinsiyetinize (erkekseniz +puan)
    2: ırkınıza (kafatasınızda türk kemiği denen çıkıntı varsa +puan)
    3: dininize (müslümansanız +puan tabi mezhebiniz de önem arz etmektedir)
    4: memleketinize (şehirler bazında)
    5: ailenizin ekonomik durumuna (tabi ki zenginlik +puan)
    6: herhangi bir engeliniz olup olmadığına (olmaması +puan)
    7: kılık kıyafet seçiminize , hayata bakış açınıza , tercihlerinize vs vs... (buradaki +puan dağılışının çevrden çevreye değiştiği gözlenmekte ve herhangi bir kesinliği olmamaktadır)

dikkat edecekler ve sizi ona göre değerlendireceklerdir...bunları şimdiden bilmek işinize yarar mı bilmiyorum ama ben yine de söyleyeyim dedim...tekrar hoş geldiniz...iyi bir yaşam dilerim...
  • tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor gelmeyin. daha kötüsü de olabilirdi hadi geldiniz idare edin.
hesabın var mı? giriş yap