• cilası mucizevi olan bir bişi markası. arabamın baştan sona amcık gibi çizdikten sonra merak edip aldım ve kullandım, sonuç harika! çiziği görmek mümkün değil. bir sosyal bilimci olarak mühendislik ilminin önünde saygıyla eğiliyorum.
  • ataşehir'in girişindeki opet'in arkasında, ford ve renault'nun yanında bir şubesi olan oto yıkamacı. aracı yıkama performansları iyidir, her tarafını çok iyi kuruluyorlar, iyi de parlıyor araba. süngerli dış yıkama + iç yıkama 15 lira, gayet de makul fiyat/performans olarak. ancak dikkat edin gittiğinizde arabanızın içindeki bozuk paraları, sakızları (evet sakız) filan saklayın, alıyor temizleyenler. zaten bütün bozuklukları almış bir de bahşiş verince neredeyse yıkama parasının 2/3'ü kadar bahşiş vermiş oldum.
  • oldukça başarılı cilalar üreten firma. ptfe & teflon katkılı olanını kırmızı şeytanımın üstünde uyguladım sonuç müthiş parıl parıl parlıyor serefsizim.
  • hem ayranım dökülsün hem de götüm sikilsin istiyorsanız almanız gereken marka budur. yani hem paranız boşa gider hem de silmekten götünuz sikilir. tamam cok uğrastım ama süper oldu derseniz o da yok. araba leke içerisinde kalır. öylece bırakırsınız amk.

hele ki bu hibrid denilen şey yani melez olan ürünler meğer şu anlama geliyormuş; beyazla önden sikip arkasından zenciyi gönderiyorlarmış, ben böyle anladım.

velhasılıkelam abaya sıçıp silseniz daha temiz olur, en azından o kadar silmeye çıkar ama bu temizlenmiyor. hele ki arabanız metalik kırmızı mavi falansa hiç bulaşmayın. opak beyaz mayaz arabalar zaten bu ürunlere boşa para vermesinler, mintaxlasalar da olur.

tanım olarak meguiars'in bokunu yesin markası.

ama suç bende amk meğer ne çok sikiş biriktirmişim icimde. önden 169 liraya hibrid seramik bilmem ne aldım, ulan cok zor derken arkasından hibrid bilmem ne wax aldım 89 liraya.. toplamda 260 liralık ütülediler beni.
    zamanla rakamlar anlamını kaybedecektir ama güzel sikiş amatör uygulama için, onu da ekleyeyim.
  • rezalet bir wax.
  • waxları tarafımca beğenilip kullanılan marka.teflonlu olan güzel sonuç vermektedir.
  • orta kalitede olan cilalara sahip marka. cila çabuk siliniyor falan ama bir 3m,meguairs gibi parlatmıyor arabayı.
  • bu markanın hem jel kıvamında olanı hemde sıvı sprey şişesinde olanın ürününü aldım ve kullanıyorum ikisinin arasında ki farkı hemen yazayım

jel kıvamında olanın çok az miktarda süngere sürüp lastik , tampon ve torpido kısmında kullanıldığında göz alıcı parlaklık veriyor

sıvı halinde sprey şişenin içindeki olan üründe ise biraz mat parlaklık veriyor

sonuç olarak her ikisinde harika benim favorim ise jel olanı göz alıcı parlaklık

son olarak uzun süre toz tutmama ve sudan etkilenmeme gibi durumu var
  • cilalı oto şampuanında fiyat-performansı gayet iyi olan marka.
  • ataşehir'in girişindeki oto yıkamacı.
    gerçekten süper temizliyorlar
hesabın var mı? giriş yap