1553 entry daha
  • ilk çıktığı zamanlarda açtığım hesabıma pc den hiç girmiyordum, telefonun önce ilk sayfasında duran ikonuna arada bir tıklayıp milletin -bence- saçmalıklarını okuyordum. birkaç hafta önce bu ikonu 2. sayfadaki tomtom la yer değiştirmiştim.

az önce ise telefonumdan sildim ve artık tamamen bıraktım.

sanırım en çok, bir şeyler yazanın kendini dünyanın merkezine koyup ahkem kesmesine uyuz oluyordum.
  • ios 5 e adapte olmasıyla app store da üst sıralara doğru tırmanmakta hızla. yakında ilk üçe girer demedi demeyin.
  • kendi adımızı google da arayınca yazdığımız tüm tweetler de çıkıyor, ayarlara giriyorum ama göremedim

sanırım bunu kapatma özelliği yok
  • radyocular programlarını bundan önce nasıl dolduruyolardı merak içindeyim. bir başka deyişle, twitter kapansa türkiyedeki en meşhurundan en garibanına tüm radyocular fatih terimin ingilizce konuşmaya çalışırken düştüğü duruma düşerler.
  • bazen sarıyor, mesela kalabalık bir arkadaş grubuyla atışırken, tartışırken falan. gezi olaylarında süperdi, iki dakkaya bir cikliyodu telefonum, memleket meseleleri falan takılıyorduk.
    ama bazen de çok sıkıcı geliyor nedense.

bi de şu var, adamın takip ettiği 5390 kişi, amınakoyum 2 saat bakmasan ebenin amı gibi olur o taymlayn dedikleri şey hangi birine bakacan da takip edecen? benim takip ettiğim yaklaşık 100 kişi var bir gün bakmasam ertesi gün hiç bakmıyom artık boka dönmüştür diye.

neyse uzatmayım az önce iki gündür bakmadığım listeme bir göz gezdireyim belki işe yarar bişey bulurum dedim, ikinci saniyesinde özkan sümeri rt yapılmış gördüm bir arkadaşım tarafından ve hemen kapattım. evet bildiğimiz eski ts başkanı olan adam.

bir insan ne yaprak yemeye, neyse yazamıycam devamını.
  • birkaç saattir tunnelbear ile vpn üzerinden de bağlanması mümkün değil
  • artık takip etmeyi bırakmaya karar verdim.
    yok şu şunu yapmış da şo şikayet etmiş de bişi olmamış da bilmem ne ile dolu timeline.
    okuyup okuyup sinir olacağıma hiç okumam haberim olmaz sinir de olmam.

ignorance is bliss demişler.
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap