• galatasaray fenerbahçe maçının seyircilerini niye koruyamayacakları anlaşıldı bütün polis teşkilatı orayı korumakla görevli demek.
  • aklı başında bir ülkede ayaklanma çıkartır, halk isyan eder. ama türkiye gibi ülkelerde "ne var bunda" diyecek endoplazmik retukulum sayısı çok fazladır
  • osmanlıda böyleydi ee bunlar da osmanlıcılık oynadıklarına göre haklı bulduğum olay.
  • çok normal. sen açlıktan geberirken sarayda olmaları zoruna gitmiyor buna mı takıldın? millet yolsuzluk ihtimalini duyduğunda oyu arttı iktidar partisinin. hatta röportaj dün gibi aklımda.

-yolsuzluklarla ilgili ne düşünüyorsunuz?
    -olsun çalıyorlar ama hizmet yapıyorlar.

bu memlekete az bile.
  • bazı insanlarca gayet normal karşılanabilecek üzücü durum. şu anda evimden duyabildiğim kadarıyla bana yakın olan bir yerlerde düğün yapmakta olan bazı insanlar varsa bu da gayet normal karşılanabilir.

minik not: şu durumda dışarı çıkabilecek güvenlik olmadığına göre evet boş boş ekşi sözlükte takılıyorum.
  • sıkıntıdan patlayan halk için iyi bir kurt dökme fırsatıdır.

e kalksana ayağa aysel abla oturmaya mı geldik!
  • ferhat göçer dinlenmediği sürece yapılabilecek harekettir.
  • 40 gün aralıksız terör veya cinayete bir insan vermediğimiz bir gün yapın şu nikahı.eskinin tabiriyle huzur ve refah ortamı sağlansın.biz de bilelim ki idareciler çalışıyor ve ölenlere yas tutuyorlar.kısacası insana bir kıymet var diyelim.
  • demek acele etmelerini gerektircek bi durum varki hızlıca nişan ve ardından evlilik olur. 8 ay sonrada "erken doğum" ile çocuk olursa şaşırtmaz.
  • tayyip erdoğan'ın, hiç benim yanımdan ayrılmaz diyerek tanımladığı evladının nişan törenidir.

eğer hiç yanından ayrılmıyorsa, sene olmuş 2016 görücü usulü ile mi tanıştılar diye merak ettiğimdir. yani babası hep yanında gezdiğini söylediğine göre.
hesabın var mı? giriş yap