• ferdi tayfur şu klibi şimdi çeker ve televizyonlar da bu klibi gösterirse tayfur'un bu cümlesine inanacağım.
    https://www.youtube.com/watch?v=pysgeypejmc
  • iş isteyen ferdi tayfur ifadesi.
    beyefendi sizin gözünüz min. 16 yıldır görmüyor.
  • "fadime'nin düğünü" klibinde (hadi gelin köyümüze geri dönelim) şampanya patlatıp travestiye çalıların arasına çöğdürten ferdi tayfur mu söylüyor bunu?
    https://youtu.be/md5n_5y_mfa?t=3m2s

arkadaşın dediği gibi, aynı klibi bugün çek yayınla da görelim ne kadar özgürmüşsün?
  • büyük türk düşünürü ferdi tayfur tarafından sorulmuş soru

"bana baskı gören birini getirin. allah aşkına geçsinler bunları" şeklinde de devam etmiş usta. yıl 2018, aylardan nisan.
  • (bkz: beyin lens mi)
  • hülya koçyiğit, zerrin özer veya bu adam gibi insanların baskı hissetmemesi bir tek bana mı anormal gelmiyor anlamıyorum.

ben de sürekli kadıköy’de takıldığım ve kadıköy insanlarıyla görüştüğüm zamanlarda baskı maskı hissetmiyorum. kadıköy’ün özgürlük ilüzyonuna kapılıyorum. bu insanlar da böyle. kendilerine ait zengin ve lüks bir dünyaları var. hala istediklerini yapabilecek kadar özgürler, hala istedikleri her şeyi elde edecek kadar zenginler.

bu baskılar, krizler, ülkenin durumu falan önce biz fakirleri vurur dostlar. parası olana koymaz. gündem yapmaya bile gerek yok.
  • trt olmadı atv falanda olumlu. bunların cebine günlük 50 lira falan koyup halkın arasına salacaksın görsünler baskıyı ve yaşam mücadelesini. yüksek yüksek yalılardan konuşmak kolay.
  • "şarap benim dikizleri bozdu galiba. bu gardrop fuat duman mı çıkarıyor yoksa benim gözlerim mi dumanlı görüyor?"
    -marmara kazım
  • köhnemiş dönemin eski kalıntılarından birinin yeniden gündeme gelmek için sarf ettiği sözü.

gençler sizin kokuşmuş düşüncelerinize katlanmak zorunda değil.
    biri çıkar "ülkede bikini giymek serbest, daha ne istiyorsunuz" der. bir başkası çıkar "benim gözüm görmüyor baskı falan" der. mesele göz değil ki... mesele kafa yapısı. böyle bir söylemde bulunan adam en iyi göz doktoruna da gitse fayda etmez.
  • göz görmeyince gönül katlanıyor demek ki. biz o kadar kör ol(a)madığımız için katlanamıyoruz mesela.
hesabın var mı? giriş yap