• psikiyatri konusunda gercekten basarili gordugum ( en azindan simdilik ) ancak narkotik hakkinda pek mantikli konusmadigina inandigim psikiyatri uzmani kisilik ..
  • narkotik konusunda uzman, cok zeki olduguna inandigim sempatik psikiyatrist
  • alt metinleri çok iyi okuyabilen - insanoğlu a derken aşağı bir yerlerde kayan b yazılarını görebilen bir vizore sahip, hayran olunası zekası ile işinde çok iyi bir "dost".

ayrıca da bekar.

(bkz: kızlar koşun)
  • cüneyt özdemir'in soru-yorum programında gördüğüm, çok mantıklı ve güzel konuşan, kendini dinletebilen bir psikiyatrist.
  • kendisinin konuştuğu ortamda yalnızca dinleyici olduğunuzda bile birçok konuda etkileyici olabilen insan.
  • kendisini fox tv'deki ne seninle ne sensiz programında tanıdım. muhakeme yeteneğiyle olaylara o kadar mantıklı, yapıcı ve ılımlı yaklaşıyor ve öyle güzel mesajlar veriyor ki daha iyi bir psikiyatrist görmedim duymadım.
  • hakkında bu kadar az entry girilmiş olmasına şaşırdığım psikiyatrist. sakin ve mükemmel bir konuşma tarzı olduğu için kendisini dinlemekten çok keyif alıyorum. keşke etrafımda ve televizyonlarda hep bu kadar kaliteli insanlar olsa...
  • eski fulbright bursiyerlerindendir. ara ara alumni etkinliklerine katılır, fulbright’lılara seminer verir. bugün zoom üzerinden "coronavirüs salgını sürecinde ve sonrasında hayatımızı nasıl yöneteceğiz?" başlıklı bir seminer vermiştir. kendisini çok seviyoruz.
  • inanılmaz kendini beğenmiş, kendinin çok özel olduğunu düşünen bir karakter. gerçek bir megaloman.
hesabın var mı? giriş yap