• günün haberlerindendir.

ünal karaman'ı herkes biliyordu ama gökhan zan sürpriz oldu gerçekten. hatay için verdiği emeği mv olarak taçlandırmasını çok isterim.
  • güzel bir haber.

özellikle gökhan zan'ın katılmasına çok sevindim. kendisi toplumun vicdanıydı, sesiydi, namusuydu deprem sürecinde.

belli ki isyan etmenin hicbir şeyi değiştirmediğini anlamış ve aktif olarak bu talan düzeniyle mücadele edebilmek için inisiyatif almıştır
  • alpay'i döverler umarim.
  • stoper alpay'ı korkunun saldığına emin olduğum haber.
  • gökhan zan'ı ben solcu zannediyordum adam bildiğin sağcı çıktı.

edit :ben yargılamıyorum iyi insan olduğu gerçeği değişmiyor sadece ne bileyim zihnimde tip, chp li gibi gelmişti o kadar, şaşırdım sadece.
  • kut'lu olsun diyelim, özellikle gökhan zan'dan deprem bölgesini unutturmamasını bekliyorum.
  • gökhan zan seçimden 2 hafta önce sakatlanır sezonu kapatır.
    şaka şaka, başarılar iyi kalpli adam.
  • sevindirici bir gelişme, şimdi alpay düşünsün.
  • hatay' da bizi lütfü savaş katilini hala tutan yeni akp' ye oy vermekten kurtaran hamledir lütfen ayrı liste girin.
  • iyi parti aşırı milliyetçi çizgide durmak istemiyor.

ünal karaman ise karakter olarak hem aşırı milliyetçi hem de çok keskin bir adamdır.

trabzonspor'dan ayrılışı da bu sebeptendir.
    uzun bir süre, tüm futbolcular protokole dönük marş okurken trabzonsporlu oyuncular kale arkası tribününe dönük bir şekilde türk bayrağına karşı marş okuyorlardı.

takımın başkanı; trabzonspor siyaset üstü bir kurumdur hocam (takımı ülkü ocaklarına çevirdin) dediği iddia edilmektedir.

diğer bir iddia ise; berat albayrak'a soktuğu laf yüzünden ipi çekilmiştir.

görüldüğü üzere ünal hoca zor adamdır. gelecekte iyi partiyi zora sokacak popülist ve sansasyonel demeçleri olacağından eminim

rize sporun askeri kamuflajla sahaya çıkması
hesabın var mı? giriş yap