• 25 mg. doksilamin içeren uykuya dalmayı kolaylaştırma amacı ile kullanılan tablet formundaki ilaç. ağız kuruluğu, bulanık görme gibi yan etkileri olabilir.
  • bazen ise yarıyo ama cok acıktırıyo.
  • uyutmak konusunda hiçbir faydası olmayan ancak uyanmayı başarılı bir biçimde geciktiren uyku ilacı. mavi bişiy ve ayrıca aşırı ağız kuruluğu yapıyo, ne uyumayı sağlayabildiği ne de kabusları engelleyebildiği düşünülürse gereksiz bir ilaç.
  • bir inatla ikişer ikişer içtiğim ama yine de uyutamayan uyku ilacı.prospektüs amca 1 tane iç efendi ol diye kulak çekmekte ama 3-5 tane içsem n'olur ki diye düşünmeden de edemiyor insan yada geri git ne bileyim.
  • bebek mavisi uykular vaat eden ilaç.
  • yeni başlayan bünyelerde 1 tableti 12 saat, yarım tableti 7-8 saat çeyreği ise uykuya dalmayı kolaylaştıran maviş kutulu süper ekonomik uyutucu.
  • ucuzlugu insani süphelendiren ilac. attik bakalim agzimiza. sabah belli olur sonucu.

edit: ilk gun pek etkisini göstermedi.
  • gereksiz düşünceler yüzünden uykusuz gecelerimde yarısı dahi beni çook tatlı bir uykuya yatıran oh be süper uyutuyomuş bu dedirten ilaç.. bakalım şehirler arası yollarda giderken de işe yarayacak mı?
  • bünyede neden olduğu aşırı ağız kuruluğu nedeniyle önce kalkıp su içmekten, sonra da çişe gitmekten uyutmayan, ancak kafayı karpuz gibi ağırlaştıran ilaç. gaviscon sayesinde artan ilaç endüstrisine duyduğum güveni tekrar azaltmıştır.
  • gününe göre etkisinin değiştiğini düşündüğüm uyku ilacı şeysi.
    şöyleki bu tarz ilaçlara pek sıcak bakmama rağmen ciddi uyku bozukluğum olduğu için kullandım. eğer birşey düşünmüyorsam yarım saat sonra bayılıp çok güzel deliksiz bir uyku çekebiliyorum ama gel gör ki kafada dolanan bir şarkı bile bunun etkisini 0 lamaya yetiyor bende.
hesabın var mı? giriş yap