2650 entry daha
  • vakt-i zamanında selçuk yöntem'le yarışmışlığım , bi çak yapmışlığım vardır :)))
  • ricardo quaresma ile instagramda karşılıklı takipleşmem, akabinde meraklı beşiktaş taraftarlarından sık sık dm ile gelen "quaresma'yı nereden tanıyorsun? neden seni takip ediyor?" gibi sorular, benim de yaşam koçuyum, uzaktan akrabam, kapı komşum vb. cevaplarım.
  • bundan 2.5-3 hafta önce hakan akkaya ile kıbrıs-ankara sefer sayılı uçağa bindim. çaprazımdaki 3 koltuğuda satın almış uçağa bindiği anda uyumaya başlamıştı. esenboğada indik ve önlü arkalı yürümeye başladık annemle selamlaşması sonucu bende arkamı dönüp merhaba dedim o da merhaba diyerek kontrole doğru yürüdü. kıbrıstan ankaraya kadar ağzı açık uyumuştu umarım uçağın soğuk havasından boğazı şişmemiştir.
  • cinsel ilişki mi yani?
  • başlık ilişki diyor yani ikili ilişki duygusal yakınlaşma anlamında, yazarlar nedense hep ben bunu tanıyorum bu ana selam verdi beraber selfie yaptım modunda yazılar yazmış.
  • galatasaray'la yaşamıştım ama o bunun farkında mı bilmiyorum.
  • istanbul trafiğinde beklerken yan aracın camı açıldı ve içindeki kıvanç tatlıtuğ, kollarını iki yana açarak hayvanlarcasına esnedi. böylesi bir esneyişe şahit olmak ilişkide üst seviyelere gelmiş olmak demektir bence.
  • pierre webo ile twitter'da mentionlaşmıştık.
  • kirk hammett, dave mustaine ve metallica official twitter hesabı tweet'lerime cevap verdi. rob trujillo bir gönderimi retweet'ledi.

michael amott twitter'da takip etti.

sayılır mı?
  • geçen ay (bkz: tarık mengüç) ün şoförü (yanında da ) küfür felan etmiştim hepsine ama duydumu bilmiyorum
1850 entry daha
hesabın var mı? giriş yap