• adamın arabası yanmış, canını zor kurtardığını söylemiş. videonun altına sabitlediği yorum aynen şöyle:

"kanalıma üye olmak ve özel videolar, canlı yayınlar, yorun rozetleri, imzalı kitap, ofis ziyaretleri gibi üyelik ayrıcalıklarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. mesela dünyanın en ilginç yerini gezdiğim vlog üyelere özel şu an yayında:)"

geçmiş olsun da, bu nedir allah aşkına?

edit: chocuk uyardı. youtube kanalı sahibi için her videoya aynı yorum, imza ve tanım ekini gömme ayarı varmış. adamın günahını almış olmayayım.
  • sigorta şirketi, bu adamın youtube geliri elde ettiği için arabasını kasıtlı yaktığını keşfederse, kaskodan para alamayabilir. riskli bir eylem. her türlü gelirini arttırdı bence.
  • olm adam youtuber evet. ama yaptığı videolar tamamen aliexpressten instagramdan alınan ürün incelemesi veya amatör mythbusterlık. instagram videolarındaki şeyler doğru mu değil mi onun kontrolünü yapıyor kendince ve 3 milyona yakın takipçisi var. araba yakınca eline ne geçecek? içeriği ekstrem olaylar değil ki. hani içeriğinin bitmesi için dünyadaki tüm ıvır zıvır ürünlerin bitmesi lazım. ona atladım buna bindim şuradan koştum içeriği ile ünlü olmadı ki adam.

ayrıca kendisi eski haberci. tabi ki yanarken video çekecek. adamın belki 10-15 senesi böyle işlerle geçmiş, refleks amk. neredeyse 40 yaşında adam. sence kasıtlı yangın çıkarsa, sonuçlarının ne olacağını hesaplamamış mıdır? ayrıca ne yapacak amk aracı üfleyerek söndürmeye mi çalışacak? yolda tartışan adamı videoya çekmeye çalışan adamlar, eski haberci adam araç yangınını çekti diye "niye çektin" diyor. yayınlaması da kendisine kalmış bunun kendisine kanalının mevcut içeriği nedeniyle hit kazandıracağını sanmıyorum.

biri de diyor ki, "niye geçmeyin diye şov yapıyor, bırak geçsin, sanki krematoryuma çevirdi sanıyor istanbul'u". ulan insan bir lafı ederken düşünür amk. hayatında benzin nedir, benzinli araç yangını nelere sebep olabilir bilgisi yok bunu söylerken belli. gerçi göz göre göre yanan arabanın yanından geçmeye çalışan gerizekalıların olduğu memleket burası gördüğümüz gibi. yoldan geçen adama niye geçmeyin diyormuş. o araç patlayabilir ve o geçen adam ölebilir diye düşünmüş olabilir mi a sherlock kardeşim.
  • youtuberlar rating kasmak için dayısını tokatlayacağına arabasını yaksın, ellemeyin.

--- spoiler ---
    bu sabah ofise giderken maalesef kullandığım araba alev alev yandı! hemen arabanın içinden çıkarak hayatımı kurtarmaya çalıştım. bu videoda da arabanın nasıl yandığını ve sonrasında yaşanan üzücü olayları bulabilirsiniz.

kanalıma üye olup; canlı yayın, videolara erken erişim, özel emojiler, ofis ziyaretleri... gibi size özel ayrıcalıkları kazanmak için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

kanalıma üye olmak ve özel videolar, canlı yayınlar, yorun rozetleri, imzalı kitap, ofis ziyaretleri gibi üyelik ayrıcalıklarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. mesela dünyanın en ilginç yerini gezdiğim vlog üyelere özel şu an yayında:)
    --- spoiler ---

yorekok'u göreve davet ediyorum.
  • bu adamlar iyice kafayı yedi. adamın arabası yanmış oturmuş uzun uzun video haline getirmiş, uğraşmış montajlamış onu da yayınlamış.

beklenmedik bir ‘kaza’(:)) olduğu çıkara dönüştürülmesinden, şoku atlatıp video çekmeye başlanmasından, yayınlanmasından belli oluyor zaten.

bedava mezar bulsa girecek noktasından kolu kopsa “arkadaşlar kolum koptu bakın” diye video çekecek kıvama geldiler.

pr’cıları da her daim görevde hemen youtube kanalının linki yapıştırılmış. helal valla.

video altında şunlar yazıyor: "kanalıma üye olmak ve özel videolar, canlı yayınlar, yorun rozetleri, imzalı kitap, ofis ziyaretleri gibi üyelik ayrıcalıklarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. mesela dünyanın en ilginç yerini gezdiğim vlog üyelere özel şu an yayında:)"

prim için arabayı yakmış çıksa kaç kişi şaşırcak acaba
  • yanan macbook, kamera ve ekipmanları sigortadan talep edebilmek için video çektiğini düşünüyorum.

seyir halindeyken duman çıktığını ve arabanın yandığını belirtmiş. sebepleri araştırılmalı. 10 yıllık polo hiçbir şey yokken bu şekilde yanabiliyorsa altında ciddi bir sorun olmalı.
  • ulan bu youtuber tayfası iki hit için anasını babasını keser bir öğrenemediniz
  • videoda içerik adına yapacak başka bir şeyi olmadığından, rol edinip yoldan geçen arabalara saran, "geçmeyin abi ya allahm yhaa" diye gereksiz ikaz veren youtube'cu.
    yoldan geçseler sana ne geçmeseler sana ne yani. istanbul'u krematoryuma çevirdiğini sandın galiba. madem o kadar tehlikeli, kapat videonu git, sen bari durma orda. alınması gereken bir önlem varsa bu, gelen ekibin sorumluluğunda zaten.

tanım: üzücü olayın sıradan bir youtuber'ın başına gelme olayı.
  • kimse kalkıp aracını reklam için yakmıştır diyemez tabi ama 20 küsür dakikalık videosunu yapıp kanalına koyunca reklam olmuyor mu? midem bulandı bu youtuber'lardan
hesabın var mı? giriş yap