• funda kocabıyık hanımefendi hazretlerinin corona tespit turudur. benim beynim yandı şahsen, bişeylere atarlı ama tam olarak neye atarlı olduğunu anlamadım. bütün ekibine corona aşısı vurdurup sokağa çıkmış olabilir. o kadar emin, o kadar sert ki galiba corona virüsünün kaynağına gidip orada virüsü haklayacak gibiler. bi havalar. halkı azarlamalar. böyle olacak, şöyle olacak heyt, huyt sakin ol şampuan.

turizm
  • vali ilerledikçe arkasındaki kitle çoğalsaydı da kendimizi candan erçetin klibinde bulsaydık.
  • çocukken benzer bir pozisyonda o zamanın kültür bakanı istemihan talay'ı görmüştüm. sevecence eğilip yanağımdan öpüp başımı okşamıştı. o zamanlar cep telefonu yok, etrafta kamera yok, şov yok tamamen doğal bir hareket yani. yaşım yetmiyor nasıl bir politikacıydı hiç bilmiyorum. bu hanım da vali sonuçta bakan değil ama yöneticilerin halktan nasıl koptuğunu ve ülkenin geldiği durumu gösteren iyi bir örnek.
  • kendi koyduğu kurallara kendisi uymayan validir. sosyal mesafe 0, maske yok. halka örnek olması gereken bir konumda bulunan birisinin kötü örnek olduğu videodur.
  • burda tepki gösterilmesini anlayamadığım vali . bu insanlar bu şekilde yönetilmek istiyor , o da bu halk bundan anlar düsturunu benimsemiş.
  • fona kurtlar vadisi müziği koyacak troll tayfa acil bekleniyor.
  • videonun kraldan cok kralci olmak basligina tasinmasi lazim.
  • mecburiyet caddesinde denetim yapan bir vali.
    hey gidi be öğrencilik yıllarımın geçtiği cadde.
    bitirdin beni uşak!
  • (bkz: valiye)
hesabın var mı? giriş yap