• kadroyu görünce insanın çok şeyler beklediği film. beklentinizi karşılıyor mu ? eh ! kendi tarzı içinde değerlendirilirse aslında olması gereken her şey var filmde. sıradan bir romantik komedi neticede. o kadar iyi oyuncuyu bir araya getirince iyi bir film olcak diye bir kaide yokmuş demek ki... ashton kutcher olmasa izler miydim bilmiyorum. sevgiler ashtonnn !
  • duygu yüklü, harika, muhteşem* bir linkin park şarkısı.

sözlerini de yazayım tam olsun

my insides all turned to ash, so slow
    and blew away as i collapsed, so cold
    a black wind took them away, from sight
    and held the darkness over day, that night

and the clouds above move closer
    looking so dissatisfied
    but the heartless wind kept blowing, blowing
    i used to be my own protection, but not now
    cause my path had lost direction, somehow
    a black wind took you away, from sight
    and held the darkness over day, that night

and the clouds above move closer
    looking so dissatisfied
    and the ground below grew colder
    as they put you down inside
    but the heartless wind kept blowing, blowing

so now you're gone, and i was wrong
    i never knew what it was like, to be alone

on a valentine's day, on a valentine's day
    (i used to be my own protection, but not now)
    (cause my mind has lost direction, somehow)
    (i used to be my own protection, but not now)
    (cause my mind has lost direction, somehow)
  • genç oyuncular tarafından, iyi bir kadro oluştursa da beş para etmeyen bir filmdir.
  • şu anki yayını itibarıyle kanal d'de ismi "sevgililer günü? nefret ediyorummm!" şeklinde verilen film. bildiğim ve imdb'den desteklediğim kadarıyla orijinal isminde böyle bir eklenti yok. ne iş anlamadım? kanalda birileri dün üzülmüş heralde.
  • şu anda kanal d'de yayınlanan, eğlendirici bir kadroya sahip romantik komedi. kanal d nin verdiği isim ve dijitürkte verilen film bilgisi ise 2009 yapımı "i hate valentine's day" filmine ait. oh be moduma uygun bir film varmış diye ekran başına kurulmamla bütün sevgililerin sevişmesini izlemeye başlamam bir oldu.

not: haydaaaaa filmi kestiler dizi vermeye başladılar...
  • kanal d'nin aniden yayından kaldırıverdiği filmdir. kırk yılın başı kanal d'de sinema filmi izleyenleri de dumurdan dumura sürüklemiştir, bana öyle oldu yani.. töbe töbe...

edit: "dizi" demişim, muti uyardı sağolsun...
  • kanal d'nin bu akşamki yayınında 5 dakikası yayınlanan film. kalan dakikalar için lütfen üye olunuz.
  • kanal d'nin "i hate valentine's day" filmi yerine yanlışlıkla yayınladığı film. yanlışlarını filmi çat diye kesip yerine dizi koyarak düzeltmeye çalıştılar galiba ama iyice saçma oldu.
  • an itibariyle flash tv'de yayınlanmaya başlayan film.
  • teknik bi sorun sebebiyle bu gece kanald'de izleyememiş olduğumuz filmdir. teknik sorunun filmin ismi olması kuvvetle muhtemel gibi göründü bana.

ayrıca bir serbest çağrışım olarak
    (bkz: başbakanın yayın yasağı yetkisine sahip olması)
hesabın var mı? giriş yap